Ryškėnuose įvyko sporto ir meno šventė „Ryškėnų vasara -2015“


20150620_201641-1

Ryškėnų vasara. Penktą kartą Ryškėnų sporto klubas ir LKSKA „Nemunas“ surengė  varžytuves Žemaitijos krašto sportininkams , o Ryškėnų kultūros centras parengė nuotaikingą programą žiūrovams dar jauname tačiau gražiai tvarkomame bendruomenės parke.

Į Žemaitijos regiono  sportines varžytuves pabendrauti, pasirungti dėl gražių taurių, prizų ir medalių susirinko per 160 sportininkų iš Akmenės, Mažeikių, Skuodo, Kretingos, Salantų, Platelių, Plungės,Žemaičių Naumiesčio, Tverų, Klaipėdos, Tauragės, Degaičių, Varnių, Ryškėnų bei Telšių sporto klubų ir seniūnijų. Vyko komandinės, šeimų ir asmeninės varžybos. Krepšinio varžybose nugalėjo Tverųsporto klubo „Vykintas“, parko tinklinio rungtį laimėjo kaimynai degaitiškiai, žaidžiant paplūdimį stipriausias buvo Kretingos duetas. Miestų grupėje šaškių turnyro nugalėtojais tapo Klaipėdos   „Švyturio“ komanda, o tarp kaimo sportininkų stipriausi buvo Žemaičių Naumiesčio seniūnijos šaškininkai. Žaisti šachmatais geriausiai sekėsi  Telšių ir Ryškėnų seniūnijų sportininkams.  Šeimų smiginio dvejetų varžybose pajėgiausi buvo Daiva ir Tomas Gauryliai.

Asmeninėse moterų šaškių varžybose geriausiai žaidė PetrutėKedienė (7 taškai), HenrikaSkersonaitė (7 taškai), EmiranaTeslionokaitė ir Regina Steponavičienė (5 taškai), Šachmatų turnyro nugalėtoja tapo Ieva Sabaliauskaitė, prizines vietas iškovojo Ramunė Ruginienė ir  EvitaTeslionokienė. Smiginio rungtyje pirmavo Marija Preibytė. Antrą ir trečią vietas iškovojo Daiva Gaurylienė ir Morta Maneikytė.

Vyrų tarpe strėlytes taikliausiai mėtė  Mindaugas Pukšmys, Sigitas Varkalis  ir Marius Alasnuskas .Moterų rankų lenkimo varžybose pajėgiausios buvo Birutė Narmontienė, Brigita Varkalyė ir Lina Kazragienė. Tarp vyrų stipriausi buvo Dovydas Gudauskas, Antanas Metrikis ir Rimvydas Preibys.   Kilnojant svarstį pajėgiausias suaugusiųjų grupėje buvo Justas  Optas, jaunimo grupėje Julius Optas– pasaulio svarsčio kilnojimo čempionai mėgėjų tarpe. Absoliučioje įskaitoje nugalėtojai pasiskirstė sekančiomis vietomis : pirmas Justas Optas, antras Plateliškis Silvestras Baumilas ir trečias Julius Optas.

016

Daugiausia apdovanojimų žaidynėse iškovojo Telšių seniūnijos sportininkai.

20150620_194511

Apdovanojimus įteikė renginio vedėjai Ryškėnų kultūros centro direktorė Romualda Virketienė ir Ryškėnų sporto klubo tarybos pirmininkas Tomas Gaurylius. Žiūrovus ir dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo  narys Valentinas Bukauskas, Telšių rajono savivaldybės vicemeras Petras Kuizinas, tarybos narė Laima Jūrytė – Zakarauskienė. Ryškėnų sporto klubo prezidentas Jonas Gaurylius padėkojo renginio rėmėjams LKSKA „Nemunas“ , Telšių kredito unijai „Germanto lobis“, UAB „Kretingos maistas“, Eduardui Balsiui, Vytautui Rakickui, Vaidui Žilevičiui, Algirdui Ariui. Svečiams ir žiūrovams Ryškėnų kultūros centras surengė gražų koncertą kuriame dalyvavo Ryškėnųkumeno kolektyvai kapela „Judrė“, kapela  „Čia ir dabar“, šokių kolektyvai ‚ „Svajonė“ ir „Raskila“ Telšių miesto jaunimo grupė „Redbend“ ir  „Goda ir Ko“ . Ryškėnų verslininkų Kęstučio Aušinskio, Algirdo Ario, Gintaro Jankausko, Sauliaus Mileikio ir Ryškėnų kaimo bendruomenės dėka šventės dalyviai klausėsi nuotaikingo dainininko Mino koncerto. Šventė  baigėsi  gegužine ir šventiniais fejerverkais.

20150620_19181220150620_194408

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.