Raudondvaryje įvyko pavasario sporto šventė

Pavasario sporto šventė Raudondvaryje

       Šeduvos TVM sporto klubas ,,Salikalnis“, LKSKA ,,Nemunas“   kartu su Raudondvario kaimo bendruomene balandžio 23 d.(šeštadienį)  prie Raudondvario kultūros rūmų organizavo  ūkininkų šeimų ir Raudondvario kaimo  sporto šventę ,,Sveikas pavasari“ Nors oras buvo labai permainingas, vis taikėsi lyti, pūtė nemalonus vėjelis, bet susirinkusieji buvo nusiteikę sportuoti, smagiai leisti laisvalaikį ir varžytis dėl įsteigtų prizų. Atidarymo šventėje visus sveikino ir sėkmės linkėjo Radviliškio TVMC direktorius Jonas Pravilonis,  Pakalniškių seniūnas Kęstutis Ulinskas, Raudondvario kaimo bendruomenės pirmininkė Loreta Benaitienė, Pakruojo sporto klubo ,,Sporto ABC“ prezidentė Ramunė Pociuvienė. Šventę labai paįvairino  aerobikos grupės  iš Pakruojo pasirodymas. Šventėje dalyvavo net 8 šeimos:  Raudondvario, Pakalniškių, Mažulių, (Radviliškio r.) Telšių ir Pakruojo r.

    Varžybos prasidėjo šiaudų rulono ridenimu. Geriausią laiką parodė ūkininkų Narbutų iš Raudondvario šeima. Linksmiausia ir daugiausia emocijų kėlė  lauko ritulio varžybos. Komandoje žaidė po 3  dalyvius. Reikėjo kamuoliuką įmušti į vartus. Nugalėjo Bezarų šeima (Telšiai).  Smagu buvo stebėti karietos tempimo varžybas. Reikėjo tempti karietą per aikštelę, kurioje sėdėjo kitos komandos dalyviai. Nugalėtojais tapo raudondvariečių Zarankų  šeima (mama su dviem sūnumis) Jie buvo stipriausi ir kolektyvinių šaškių rungtyje. Šluotos metimo rungtyje dalyvavo tik moterys. Toliausiai šluotą numetė Loreta Bugvilienė , taikliausiai skraidančią lėkštę metė Jonas Bezaras (abu iš Telšių) Boulingo rungtį laimėjo – Butkai (Pakalniškiai)

    Tie kas nenorėjo rungtyniauti komandinėse varžybose, jėgas mėgino atrakcionuose:  skraidančios lėkštės, šluotos mėtyme ir boulingo rungtyse. Šventėje visi turėjo užsiėmimų. Smagiai laiką leisti galėjo ir nesportuojantys: klausėsi muzikos, stebėjo varžybas, vaišinosi Reginos Pranskevičienės paruoštais valgiais, saldumynais,  bendravo tarpusavyje, džiaugėsi ir gėrėjosi gamta. Labai smagu, kad šventėje aktyviai dalyvavo daug šeimų, kurie atvyko su vaikais. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti prizais kuriuos įsteigė Radviliškio ŠSPC sporto skyrius ir LKSKA ,,Nemunas“.

      Bendri renginiai suartina šeimas, stiprėja bendruomenė. Po uždarymo šventės nutarėme: mūsų kaime gyventi gera.

 Šventės akimirkas galite pažiūrėti šioje nuorodoje.

https://picasaweb.google.com/1057095441…/6277121432936750001

 

Sporto klubo ,,Salikalnis“ pirmininkė                                   Genovaitė Kazlauskienė

 

Jums taip pat bus įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.