Pasaulio  sporto meistrų čempionatas  Malagoje

Pasaulio  sporto meistrų čempionatas  Malaga (Ispanija)

Rugsėjo 3 – 16 dienomis Malagoje (Ispanija) vyko Pasaulio sporto meistrų veteranų lengvosios atletikos čempionatas.  Jame dalyvavo virš 82000 dalyvių iš 43 šalių. Lietuvai atstovavo 21 lengvaatletis. Iškovoti 3 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos medaliai. Lietuva, aplenkusi daug galingesnių šalių,  užėmė garbingą 34 vietą.

Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus kūno kultūros mokytoja, sporto klubo ,,Salikalnis“ pirmininkė Genovaitė Kazlauskienė. Ji rutulio stūmimo rungtyje grupėje W65 užėmė IV vietą. W 65 grupėje rutulio stūmimo rungtyje dalyvavo 20 sportininkių iš visų žemynų..  Aukso medalį laimėjo Brigitte Bonadt (Vokietija) Antrą ir trečią vietą užėmė latvės: Herminė Bajare ir Inara Rozena. Genovaitė Kazlauskienė dar dalyvavo Svarsčio metimo rungtyje ir užėmė VII vietą. Šioje rungtyje I vietą iškovojo Eva Nohl. II vietą – Margarethe Tomanek, Trečia liko Suomijos atstovė Elisa Yli-Hallila. Šioje rungtyje irgi dalyvavo 21 sportininkė.