Palangoje  pirmoji šeimų sporto šventė

Š.m..gegužės 28-31d. Palangoje vyko LKSKA „Nemunas“ šeimų sporto šventė –varžytuvės. Šį kartą varžytuvės vyko su dviem grupėmis po 30 dalyvių. Viso 60 dalyvių. Renginyje dalyvavo šeimos iš 14 rajonų, pačios aktyviausios kviestinės šeimos ,nes aktyvumas didelis ir reikėjo prisilaikyti karantino taisyklių.

Programoje : nuotolinės šaškės , nuotoliniai šachmatai, smiginis, žolės riedulys bet ant smėlio, kvadratas, petankė ir įvairūs atrakcionai  vaikams. Šaškių  varžybose atskirose grupėse nugalėjo Rusnės ir Gabrieliaus komandos

, šachmatų  varžytuvėse nugalėjo Gabrieliaus ir Kęstučio komandos, petankės varžytuvėse rutulius tiksliausiai mėtė Juozo ir Rolando komandos- individualinėse varžytuvėse Nugalėjo Žilvinas ir Mindaugas.

Kvadrato žaidime nugalėjo  Rimanto ir Deivido komandos. Žolės (smėlio)  riedulio komandų varžytuvėse nugalėjo Rimos ir Dalios komandos. Smiginio  varžytuvėse vaikų grupėje nugalėtojais tapo Rusnė, Gabrielius ir Deividas, o tėvų grupėje nugalėjo Mindaugas, Benediktas ir Napaleonas.

Visi dalyviai-nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ,medaliais ,prizais. Puikus oras, puikios nuotaikos visi išsiskirstė  patenkinti ir su naujomis jėgomis  po karantininio laikotarpio. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.“