Turnyras ,,ŽEMAITIJOS TAUREI“ laimėti Degaičiuose

Į tradicinį sunkiosios atletikos turnyrą ,,ŽEMAITIJOS TAURĖ“ atvyko 11 komandų. Šįmet dėl viruso grėsmės
neatvyko sportininkai iš Latvijos ir Estijos. Tačiau dėl gausaus Lietuvos sportininkų skaičiaus (virš 100
dalyvių), kova dėl apdovanojimų vyko ne mažiau įtemptai. Merginos kovojo aštuoniose svorio kategorijose.
Iki 40 kg nugalėtoja tapo Plungės atstovė Jonušaitė Auksė. Iki 45 kg laimėjo Kretingos atstovė LitvinaitėElija.
Svorio kategorijose iki 50 ir 55 kg laimėjo varžybų šeimininkės degaitiškės Brigita Remėzaitė ir Gabrielė
Čenkutė. Svorio kategorijose iki 64 kg ir virš 71 kg laimėjo Vilniaus atstovės Maskolaitytė Beata ir
Miliauskaitė Monika. Ir svorio kategorijoje iki 71 kg laimėjo daugkartinė Lietuvos čempionė ir rekordininkė
bei praėjusių metų Europos jaunimo čempionato bronzos medalio laimėtoja Lijana Jakaitė iš Gargždų. Ji taip
pat iškovojo geriausios turnyro sportininkės prizą. Vaikinai kovojo dešimtyje svorio kategorijų. Svorio
kategorijose iki 40 kg , iki 45 kg ir iki 50 kg nugalėtojais tapo Marijampolės atstovai Kunigonis Vytautas,
AsijavičiusRasvydas ir Arbačiauskas Aristėjas.

Svorio kategorijoje iki 55 kg nugalėjo Vokietijos pilietybęturintis bet šiuo metu Degaičiuose gyvenantis ir besitreniruojantis ErikMaier. Baliuka Atas iš Rokiškio laimėjo svorio kategorijoje iki 61 kg. Svorio kategorijoje iki 67 kg. nugalėjo Degaičių atstovas Dovydas
Mažonas. Jis buvo pripažintas geriausiu turnyro atletu tarp 15 metų ir jaunesnių amžiaus grupėje.

Svorio kategorijose iki 73 kg ir 81 kg nugalėjo Vilniaus sportininkai DanielMatesovič ir Martynas Adomėnas.
Martynas iškovojo ir stipriausio iki 17 metų sportininko prizą. Degaitiškis Martynas Dargužis laimėjo svorio
kategorijoje iki 89 kg. Ir sunkiausiųjų atletų tarpe stipriausias buvo Telšių sporto klubo Gintarinė Saulė“
atstovas Deivydas Barkus. Komandinėje įskaitoje antrus metus pagrindinį prizą iškovojo Vilniaus komanda
(treneris Mindaugas Janulis). Antrą vietą užėmė Gargždai (treneris Edvardas Šauklys). Ir treti liko varžybų
šeimininkai- Degaičių SK sportininkai. Renginio rėmėjas  Lietuvos respublikos Žemės ūkio ministerija.