Obeliai 2018

Rugsėjo pradžia svarbi kiekvienam Obelių miestelio gyventojui – kasmet Obeliuose esantis parkas atgyja ir į miesto šventę sukviečia ne tik rajono gyventojus, bet ir svečius iš visos Lietuvos. Tris dienas įvairiose Obelių vietose šurmuliuoja krepšinio, smiginio bei tinklinio varžybos, mugės, dėl geriausio žvejo vardo nuo pat ankstyvo ryto varžosi žvejai. Kultūriniai renginiai Obelinėje taip pat nebūna apleisti: apsilankyti kviečia įvairios parodos, kūrybinės dirbtuvės, filmai.

Jau šešioliktus metus vykstančioje Obelinėje susirinkę svečiai galėjo sudalyvauti klasiokų dienoje, pasivažinėti kartingais, gaminti aitvarus, dalyvauti sporto, žvejų, kapelų varžytuvėse. O kur dar edukacinės programos, knygų pristatymai, parodų atidarymai… Žinoma, neapleisti ir jau Obelinių šventės tradicija tapę Obelių garbės piliečio rinkimai. O į Obelinę besirenkančius svečius jau miesto pradžioje stebino priemiesčio senjorų ir miestelio gimnazijos bendruomenės sukurta didžiulė floristinė kompozicija – iš kelių tūkstančių obuolių sudėlioti trys didžiuliai obuoliai.

Kaip ir kasmet Obelinės organizatoriai nepamiršo ir pramoginės vakaro dalies, pritraukusiai nesuskaičiuojamą kiekį žmonių. Dar šėlti nenusiteikusius šventės svečius išjudinti bandė „Afrikos būgnai“, kuriuos pakeitė grupė „Sare Roma“ – aukso detalėmis tviskančiu kostiumu pasidabinęs atlikėjas ir jam talkinančios merginos klausytojus ne tik privertė dainuoti kartu, bet ir palinguoti, patrepsėti pagal skambačią romų muziką. Saulei nusileidus į sceną žengė  merginų grupė „Vyšnios“ ir „MG International“. O po jų scenoje pasirodžius tikriausiai laukiamiausiam šventės svečiui Sauliui Prūsaičiui, Obeliuose susirinkę žmonės tiesiog pašėlo: scenoje su gitara dainuojančiam atlikėjui paliepus žiūrovai dainavo, šoko kartu, kėlė rankas į viršų. Šventę užbaigė grupė „Lietuvaičiai“ bei DJ Aivaras, kuris Obelių parką pavertė tikra diskoteka iki paryčių pasilikusiems naktinėtojams. Renginį rėmė Žemės ūkio ministerija

dav

dav

 

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.