Nemuniečių kovos tinklinio aikštelėje

Nemuniečių kovos tinklinio aikštelėje

Spalio paskutinį savaitgalį Nemuniečiai susirinko į tradicinį tinklinio turnyrą Anykščiuose, kur varžėsi dėl laikraščio “Ūkininko patarėjas” bei žurnalo “Rasos” taurių. Dėl šalyje esančios COVID pandemijos turnyras pritraukė mažiau nei įprastai dalyvių, bet į aikštelę vis tiek išbėgo arti 100 tinklininkų. Turnyre dalyvavo Šiaulių, Vilniaus, Kelmės, Joniškio bei kitų rajonų tinklininkai.
Po labai įnirtingų ir atkaklių kovų ,šiemet stipriausiomis Nemuno komandomis tapo Kelmės “Kelmė” vyrų tarpe, bei Šiaulių rajono UNIQA moterų tarpe. Dalyviams be medalių ir taurių buvo įteiktas Ūkininko patarėjo bei žurnalo “Rasos” prenumeratos ir taip pat dovanų čekiai įsigyti JOMA sportinės aprangos.
Norime padėkoti kelmiškiui Dariui Barauskiui už puikų teisėjavimą, Anykščių sporto centrui už techninę pagalbą bei “Nykščio namams” už puikų arenos paruošimą renginiui ir tikimės, kad ir ateityje jokios pandemijos nesutrukdys toliau tęsti šį turnyrą ir jis pritrauks ateityje dar didesnį dalyvių skaičių.
Renginio nuotraukas rasite čia – https://bit.ly/3w7Q2kM
Šis renginys yra projekto dalis „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 ir yra finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.