„Jaunųjų tinklinio talentų“  turnyras Rietave

„Jaunųjų tinklinio talentų“  turnyras Rietave

 

Spalio 22d. Rietavo L.Ivinskio gimnazijos naujajame sporto centre praūžė „tikras“ tinklinio viesulas. Į tradicinį  „Jaunųjų tinklinio talentų“ turnyrą, kurio pagrindinis rėmėjas ir organizatorius yra Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, susirinko didelis būrys tinklinio mylėtojų ir sporto entuziastų iš Šilalės rajono Laukuvos N. Vėliaus ir Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazijų, Plungės technologijų ir verslo mokyklos bei šeimininkai Rietavo gimnazijos tinklininkai. Sporto fiestos dalyvius pasveikino Rietavo šokėjų kolektyvas „RIVA“. Visą dieną žiūrovus džiugino ir sirgalių aistras kėlė įnirtingos tinklininkų kovos aikštelėse.

Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ įsteigtais apdovanojimais – taurėmis, medaliais, atminimo dovanėlėmis ir saldžiais prizais buvo apdovanoti visi turnyro dalyviai, prizininkai ir nugalėtojai. Labai džiaugiamės, kad į šventę atvyko, pasveikino jaunuosius tinklinio mylėtojus ir apdovanojimus vykdė asociacijos „Nemunas“ valdybos pirmininkas Evaldas Martinka, kuris labai pasidžiaugė gausiu sportininkų būriu ir labai aukšto lygio sporto aikštynu. Turnyro nugalėtojais tapo Rietavo vaikinų tinklininkų ir Kaltinėnų merginų komandos. Atskiri prizai buvo įteikti naudingiausiems komandų žaidėjams.

Varžybų organizatoriai – Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, Rietavo L.Ivinskio gimnazija ir turnyro koordinatorė Giedrė Žlibinienė laukiamų rezultatų pasiekė – vykdant turnyrą buvo populiarinamas tinklinio žaidimas jaunimo tarpe, plėtojami draugiški ryšiai, sportinio bendradarbiavimo santykiai tarp paauglių, sprendžiamos jaunimo užimtumo, turiningo laisvalaikio ir aktyvaus gyvenimo būdo problemos.

 

Renginio nuotraukas rasite čia – https://bit.ly/2Y8CskJ

 

Šis renginys yra projekto dalis „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 ir yra finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

 

 

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.