Naisiuose įvyko meno ir sporto šventė “ Naisiai 2015″

2015 m. liepos 11-12 d. Naisiuose vyko meno ir sporto šventė Naisiai 2015.

Sporto dienos varžybų programa buvo gana plati – futbolo aikštėje vyko Žemaitukų konkūrų varžybos Naisių taurei laimėti, sporto aikštynuose smiginio, paplūdimio tinklinio, krepšinio 3X3, šaškių, virvės traukimo, o prie Alkos kalno varžėsi 1.4, 2.4, 3.4 ir net 17.5 km  distancijų bėgimų dalyviai, vyko ir kitų sporto šakų turnyrai ir parodomieji šou, meno kolektyvų pasirodymai.

Kaip ir ankstesniais metais, sporto šventės metu buvo apdovanoti varžybų, turnyrų nugalėtojai ir prizininkai. Šventę organizavo Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, Naisių kaimo bendruomenė. Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Lietuvos Respublikos seimo narė Rima Baškienė ir „Naisių vasaros“ projektų mecenatas ir sumanytojas Ramūnas Karbauskis.

Smiginio varžybose vaikų ir jaunimo grupėje nugalėtoju tapo kuršėniškis Kęstutis Jonuška, prizininkais taip pat kuršėniškiai Domas Adomaitis ir Heilas Pinskus, moterų grupėje nugalėjo Guoda Norutavičiūtė iš Šakynos, prizininkėmis tapo Rasa Vasauskienė iš Naisių ir kuršėniškė Miglė Nauburaitytė, vyrų grupėje nugalėjo Kęstutis Černiauskas iš Panevėžio, antrąją vietą užėmė Petras Lažauninkas iš Kaišiadorių, trečiąją Arnoldas Garnelis iš Alytaus. Virvės traukimo varžybose moterų grupėje nugalėjo Šiaulių rajono Pavenčių bendrovės atstovės, vyrų Šilalės komanda. Šaškių varžybose moterų tarpe nugalėjo Ramunė Žekevičienė iš Alytaus, prizininkėmis tapo Rasa Kaminskienė iš Jurbarko rajono ir Aldona Juozaitienė iš Pakruojo, vyrų tarpe nugalėjo Arūnas Bučinskas iš Šiaulių, prizininkais tapo Rimantas Dinius, Šiauliai ir Stasys Pulokas iš Ukmergės. Paplūdimio tinklininko turnyro nugalėtojais tapo Alytaus rajono Simno bendruomenės moterų ir vyrų komandos. Krepšinio turnyre moterų tarpe nugalėjo Radviliškio rajono Baisogalos krepšininkės, jaunimo iki 20 m. nugalėjo Alytaus rajono Luksnėnų kaimo bendruomenės atstovai, 20-35 m. grupėje nugalėjo Simno krepšininkai, 35 m. ir vyresnių grupėje nugalėtojais tapo Alytaus rajono Lunksnėnų krepšininkai. 1.4 km bėgimo distancijoje nugalėtojais tapo Agnė Vrubliauskaitė ir Žygimantas Vaitukaitis iš Šiaulių rajono, 2.4 km. nugalėjo Juana Montvilaitė iš Šiaulių rajono ir Gžegož Semaško iš Paberžės, 3.4 km distancijoje nugalėtojais tapo Greta Ruzgytė iš Šiaulių rajono ir Dariuš Černigovskij iš Paberžės, bėgimo Naisiai – Kryžių kalnas – Naisiai 17.5 km distancija moterų tarpe greičiausiai įveikė Vaida Priedininkaitė iš Vilniaus, 1997-1975 m. g. vyrų tarpe nugalėjo Justinas Križinauskas iš Šiaulių, 1974 m. g. ir vyresnių tarpe Vytautas Gražys iš Paberžės. Konkūrų nugalėtojais tapo :Naisių“ taurės debiutantų konkūre (iki 60cm) Patricija Kablytė. „Mažoji Naisių taurė“(iki 80cm.) Raminta Banionytė. “Didžioji Naisių taurė“(iki 100cm.) Viktorija Veckaitė. Šuolio galingume buvo nepralenkiama, Aistė Šulskytė

Apdovanojimus įsteigė Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, „Naisių vasaros“ projektų mecenatas ir sumanytojas Ramūnas Karbauskis, Naisių kaimo bendruomenė.