Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ svarsčių kilnojimo taurės varžybos Cirkliškyje

Šių metų gegužės 16 dieną jau kelintą kartą iš eilės Švenčionių profesinio rengimo centro sporto salėje vyko „Nemuno“ svarsčių kilnojimo taurės varžybos. Šiais metais susirinko ne itin daug sportininkų (55). Daug sportininkų ruošiasi Baltijos šalių varžyboms, jaunieji svarsčių kilnotojai – Europos čempionatui, kuris vyks birželio mėnesį Kaune. Šias metais sulaukėme komandų iš Jonavos, Pakruojo, Šiaulių, Ignalinos ir kitų rajonų. Jauniausiam varžybų sportininkui – tik 13 metų. Tai Eitvydas Rakovskis iš Adutiškio vidurinės mokyklos. Jis du 8 kilogramus sveriančius svarsčius pastūmė 20 kartų ir išrovė 97 kartus. Sportininko asmeninis svoris – 38 kg. Eitvydui konkurentų nebuvo.

Švenčionių rajono komanda (kurią sudarė Švenčionių profesinio rengimo centro ir Adutiškio vidurinės mokyklos sportininkai) ruošėsi šioms varžyboms labai rimtai, nes norėjo nugalėti. Komandinei įskaitai taškai buvo skaičiuojami taip: jaunučio, jaunio, jaunimo, vyro, veterano amžiaus grupėse, o taip pat merginos. Kadangi švenčioniškiai neturėjo sportininko veteranų amžiaus grupėje, buvo nuspręsta, kad komandai atstovaus kūno kultūros mokytojas metodininkas Vismantas Kujelis (68 metai). Sėkmingai startavęs Vismantas Kujelis padėjo Švenčionių komandai laimėti. Mūsų rajono sportininkų norai ir svajonės išsipildė. Jie buvo stipriausi. Džiugu, kad Švenčionių komanda iškovojo I vietą, Ignalinos rajono – II vietą, Jonavos rajono – III vietą, Šiaulių rajono – IV vietą, Pakruojo rajono – V vietą.

Sportininkai nugalėtojai bei prizininkai savo amžiaus grupėse ir svorio kategorijose apdovanoti medaliais, o komandos – taurėmis. Alanas Galalis iš Adutiškio vidurinės mokyklos pakviestas į Lietuvos rinktinę dalyvauti Europos čempionate Kaune.

Josifas Jarošas, varžybų vyr. teisėjas, nacionalinės kategorijos teisėjas

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.