Mero taurė – 2018

Mero taurė – 2018

 

             Gruodžio 9d. Alytuje vyko  tradicinis respublikinis šaškių turnyras Mero taurė-2018

       Jose  dalyvavo 48 suaugusiųjų grupėje ir 16 jaunučių grupėje  iš įvairių Lietuvos miestų ,buvo žaidžiami 9 turai ,laiko kontrolė 15 min.

       Pirmą vietą ir taurę laimėjo sporto  meistras iš Trakų Kęstutis Blaževičius     surinkęs 17 taškų , antrą vietą užėmė Alvydas Grinkevičius iš Šakių 14 taškų  ,  trečia vieta atiteko Žygimantui Lipkevičiui iš Kauno -14 taškų . Iš alytiškių į dešimtuką pateko Zigmantas Ingelevičius, Donatas Baranauskas ir Gytis Tribušinas . Alytaus rajono pirmi  – Jonas Rutkauskas, Juozas Tamulionis ir Alvydas Zelenius.

     Moterų kvalifikacijoje taurę ir pirmas tris vietas laimėjo Kauno žaidėjos  Jūratė Jakštonienė , Genovaitė Bukauskienė ir Irena Karsokaitė .

           Jaunimo tarpe pirmas marijampolietis Audrius Domarkas . Alytaus jaunimo tarpe pirmas Emilis Mikelaitis .

    Jaunučių berniukų tarpe pirmas Artūras Sabaliauskas iš Šiaulių  , mergaičių tarpe-Rasa Komisaraitytė iš Marijampolės. Alytaus jaunučių tarpe pirmi Kristijonas Maksvytis ir Ema Naujalytė .

       Vaikams teisėjavo marijampolietis Jonas Navickas  , suaugusiems Donatas Baranauskas.

        Šių varžybų pagrindinis rėmėjas Alytaus miesto savivaldybės sporto ir rekreacijos skyrius  , įsteigęs   taures  , medalius ir įvairius prizus  . Prie šių varžybų prisidėjo įvairiais prizais LKSKA “Nemunas” ,  “Alytaus naujienos” UAB”Lytagra” , , UAB”Gitana” , Luksnėnų kaimo bendruomenė “Spindulys” , Seimo narys Petras Valiūnas .

  1. Rutkauskas vienas iš organizatorių pasidžiaugė turnyre dalyvavusiais pajėgiais  Lietuvos  šaškininkais   ir turnyrą remiančiais atstovais.

 

     Dainius Bukleris

Statistika –   http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_1225/final_standings&9.html

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.