Bendruomeniškumą skatinantis renginys „Butrimonys 2023“

 

Liepos 22d. Butrimonyse įvyko puikus, bendruomeniniškumą skatinantis renginys “Butrimonys 2023” kurio pagrindinis rėmėjas Lietuvos žemės ūkio ministerija.

Šiame renginyje dalyvavo virš 100 įvairaus amžiaus dalyvių,neįgalieji, bei socialinę atskirtį turintys žmonės, šeimos. Norime pasidžiaugti, kad daug jaunimo ir vaikų dalyvavo sportinėse veiklose, ypač šaškių ir šachmatų varžytuvėse.

Nepaprastai daug susidomėjimo sulaukė edukacija su šunimis, kurią mums padovanojo UAB „Gudrus šuo“. Papasakoję apie šunų dresūros ypatumus, pademonstravę, kokias komandas šunys jau moka, treneriai pakvietė greičiausius vaikus dalyvauti lenktynėse ir išsiaiškinti, kurie greitesni- vaikai ar šunys. Net šaškininkai ir šachmatininkai nelabai skubėjo grįžti prie lentų ir tęsti partijas.

Taipogi vyko ir kitos edukacijos, kur kiekvienas rado sau tinkamą veiklą, ar tai įvairių darbelių darymas ,  vainikų, vytelių pinimas, meninė, smėlio edukacija , piešimas ar joga.

Kol vyko įtemptos krepšinio rungtynės, kiti dalyviai dalyvavo orentacinėse varžybose, išbandė rankų taiklumą smiginio rungtyje, bei kitose rungtyse. Po įtemptų rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti jiems skirtais  prizais, o visų renginio dalyvių laukė maitinimas.

Didelis ačiū Butrimonių gimnazijos direktoriui Valdui Valvoniui,už suteiktą pagalbą organizuojant renginį, taip pat ir Lietuvos žemės ūkio ministerijai, kuri finansavo šią puikią šventę.

Akimirkos iš renginio

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.