Trys puikūs rudens kroso bendruomeniškumą skatinantys renginiai

Trys puikūs rudens kroso bendruomeniškumą skatinantys renginiai

 

Pajūris, Šimonių giria, Domantai –trys puikūs rudeniniai renginiai įvyko Šilalės  ,Anykščių ir Šiaulių rajonuose. Pirmas vyko Pajūryje, tai tradicinis bėgimas aplink Pajūrį. Bėgo jauni ir pagyvenę. Dauguma sudarė kaimo moksleivija . Puikus oras, daug svečių iš Šilalės rajono savivaldybės ir Žemės ūkio ministerijos.  Tai buvo vienuoliktasis bėgimas,kurime dalyvavo virš 200 dalyvių.

5-asis pagarbos bėgimas „Algimanto apygardos partizanų takais“ buvo skirtas apygardos partizanų vado A.Starkaus-Montės 100-osioms gimdomo metinėms . Prasmingas renginys prasidėjo gėlių padėjimu prie memorialo „Žuvusiems už laisvę“ Adomynės kapinėse .Po to Aluotų kaime buvo atidengtas paminklas apygardos partizanų vadui A.Starkui-Montei atminti. Paminklo atidarymo iškilmėse dalyvavo ir kalbas sakė Seimo narys Sergejus Jovaiša, Anykščių ir Kupiškio rajonų merai Dainius Bardauskas ir Kęstutis Tubis. Po iškilmingos dalies prie starto linijos išsirikiavo apie  150 bėgikų ,kurie įveikė 6 km. distanciją ir finišavo Šimonių girioje prie partizanų žūties vietos.

 

Trečiasis  renginys vyko Šiaulių rajone Domantų kaime prie kaimo turizmo sodybos „Girelė“. Tai estafetinis bėgimas kroso takeliais. Dalyvavo 29 komandos iš Alytaus, Raseinių ,Šilalės ,Radviliškio, Joniškio ,Kelmės ir masiškiausiai iš Šiaulių rajono .Puikus oras, graži gamta besiganantys danieliai prisidėjo prie sėkmingo renginio pravedimo. Komandos aplankė kryžių kalną.

 Visuose renginiuose komandos ir jų nariai  ,nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanojami Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ medaliais, taurėmis, prizais ir marškinėliais ir kepuraitėmis  su Žemės ūkio ministerijos atributika. Komandų dalyviai ,vadovai ir treneriai buvo organizuotai pamaitinti. Pagrindinis rėmėjas Žemės ūkio ministerija.

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.