LKSKA „NEMUNAS“ moterų ir vyrų tinklinio taurės varžybose Gargžduose triumfavo Gargždų SC ,, ir Kelmės ,,Tendemas“

LKSKA „NEMUNAS“ moterų ir vyrų tinklinio taurės varžybose Gargžduose  triumfavo Gargždų SC ,, ir Kelmės ,,Tendemas“

 

Savaitgalį Gargžduose pirmą kartą vyko Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ vyrų ir moterų 2017 tinklinio varžybos. Daugiau nei du dešimtmečius vykstančiose tradicinėse varžybose dalyvavo 8 vyrų ir 8 moterų komandos.

Atidarymo ceremonijoje dalyvius ir žiūrovus sveikino LKSKA „Nemunas“ valdybos pirmininkas Kęstutis Levickis, taip pat sveikinimo žodį tarė Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas bei administracijos direktorius Sigitas Karbauskas. Valdžios atstovai džiaugėsi tokio rango varžybomis Gargžduose ir linkėjo sportininkams sėkmės.

Pirmą dieną varžybos vyko keturiose sporto salėse. Vyrų ir moterų komandos buvo suskirstytos į du pogrupius (A ir B) po keturias komandas. Pogrupių varžybos vyko vieno rato sistema. Dvi pajėgiausios kiekvieno pogrupio komandos pateko į kitą varžybų etapą – pusfinalį.

Pirmajame moterų varžybų pusfinalyje susitiko A pogrupio lyderės – Kaišiadorių rajono „La Vita Volley“ ir antrą vietą B pogrupyje iškovojusi Šiaulių „Artilux“. Pergalę rezultatu 2:0 pasiekė ir į finalą pateko Kaišiadorių rajono tinklininkės.

Antrajame moterų varžybų pusfinalyje vyko atkaklesnė kova. Pirmą vietą B pogrupyje iškovojusios „Gargždų SC“ tinklininkės po įtemptos kovos rezultatu 2:1 palaužė antrą vietą B pogrupyje užėmusią Klaipėdos rajono „Viesulas“ komandą.

Vyrų pusfinalio varžybose A pogrupio nugalėtojai – „Gargždų SC“ tinklininkai, susitiko su antrą vietą B pogrupyje užėmusia Kelmės „Tendemo“ komanda. Po permainingos kovos rezultatu 2:1 pergalę iškovojo Kelmės komanda.

Kitame vyrų varžybų pusfinalyje ginklus surėmė B pogrupio laimėtojai Kauno rajono „Vivacolor“ ir antrą vietą A pogrupyje užėmę Vilniaus „Polonija“. Rezultatu 2:0 pergalę iškovojo Kauno rajono tinklininkai.

Antrą varžybų dieną komandos kovojo dėl medalių. Moterų varžybose dėl trečios vietos susitiko Šiaulių „Artilux“ ir Klaipėdos rajono „Viesulas“ komandos. Rezultatu 2:0 pergalę iškovojo ir bronzos medaliais pasidabino „Viesulo“ tinklininkės.

Finale susitiko Kaišiadorių rajono „La Vita Volley“ ir „Gargždų SC“ komandos. Pirmajame sete iniciatyva priklausė „La Vita Volley“ komandai, setą laimėjusiai rezultatu 25:17. Antrajame sete svarstyklės pakrypo „Gargždų SC“ komandos pusėn, jį gargždiškės laimėjo rezultatu 25:19. Iniciatyvą perėmusios „Gargždų SC“ tinklininkės nemažino apsukų ir trečiajame sete. Gausiai palaikomos savų sirgalių, „Gargždų SC“ moterys įtikinamai laimėjo setą rezultatu 15:7 bei tapo šio turnyro nugalėtojomis.

Vyrų mažajame finale susitiko Vilniaus „Polonija“ ir „Gargždų SC“ komandos. Po permainingos kovos rezultatu 2:1 pergalę iškovojo „Gargždų SC“ tinklininkai.

Didžiajame finale susitiko Kelmės „Tendemas“ ir Kauno rajono „Vivacolor“ . Pirmą setą įtikinamai rezultatu 25:12 laimėję kelmiškiai, antrajame sete prarado iniciatyvą ir pralaimėjo jį rezultatu 14:25. Lemiamame sete varžybų kontrolė vėl priklausė Kelmės tinklininkams. Nuo pat seto pradžios į priekį įsiveržę „Tendemo“ žaidėjai nebeišleido persvaros iš savo rankų, laimėjo jį rezultatu 15:11 bei iškovojo nugalėtojų taurę.

Varžybų uždarymo metu komandas taurėmis bei medaliais apdovanojo LKSKA „Nemunas“ valdybos pirmininkas Kęstutis Levickis ir Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas. Geriausiomis turnyro žaidėjomis pripažintos: Virginija Margienė iš Klaipėdos rajono „Viesulas“, Simona Mačiulatienė iš Kaišiadorių „La Vita Volley“, Rasa Šideikienė iš „Gargždų SC“ ir Laura Švab iš Šiaulių „Artilux“.

Geriausiais žaidėjais buvo pripažinti Egidijus Kučinskis iš Kelmės „Tendemo“, Albertas Antonas iš Kauno „Vivacolor“, Olegas Sorokinas iš „Gargždų SC“ ir Tomas Romaška iš Vilniaus „Polonija“.

Renginio akimirkos.

 

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.