KALĖDINIS ŠAŠKIŲ TURNYRAS Dusetose

KALĖDINIS ŠAŠKIŲ TURNYRAS Dusetose

                     2022 m. gruodžio mėn. 11 d. sekmadienį Kultūros centro dailės galerijos salėje vyko Tarptautinis Kalėdinis šaškių turnyras, kurį organizavo Dusetų sporto klubas „Ainiai“ remiamas Lietuvos KSKA „Nemunas“. Varžybos prasidėjo 10 val. ir baigėsi 14,30 val. Varžybų dalyvius pasveikino Dusetų Kultūros centro dailės galerijos direktorius Arvydas Stauskas ir Dusetų SK „Ainiai“ prezidentas Eugenijus Deksnys.

                     Į varžybas atvyko 22 įvairaus amžiaus ir lyties atstovai iš septinių Lietuvos rajonų, bei kaimynai iš Latvijos.

Daugpilis LV – 6 atstovai, Kupiškis – 5, Zarasai ir  Biržai po 3 ir Šiaulių, Vilniaus, Anykščių, Utenos, Dusetų po vieną.

                     Varžybos buvo vykdomos Šveicariška 9 turų (raundų) sistema su laiko limitu keturiose grupėse. Jaunimo grupėje, mergaičių tarpe taurę ir aukso medalį iškovojo Lina Malinauskaitė iš Kupiškio antra ir sidabro medalio laimėtoja Ostina Andžė iš Utenos. Vaikinų iki 18 metų  pirmą, antrą vietomis pasidalino dvyniai Ribokai iš Kupiškio: Astijui atiteko taurė ir aukso medalis 6,5 taško antras Arijus 5,5 taško – sidabras. Moterų tarpe nugalėjo latvė Lija Bogdanova iš Daugpilio, antroje vietoje Zarasų atstovė Ona Pikauskienė, trečia liko Daugpilietė Olga Juzupanova. Vyrų tarpe lygių neturėjo ir taurę su aukso medaliu iškovojo Šiaulių miesto atstovas Rokas Banevičius. Sidabras įteiktas latviui Vitalijs Kravcovs, bronza vilniečiui Mariui Čepelioniui. Vyriausio turnyro dalyvio prizas atiteko Benjaminui Svirskiui Svirskiui (82 metai) iš Biržų, o varžybose jauniausia dalyvė dešimtmetė Ostina Andžė iš Utenos. Apdovanojimus nugalėtojams įteikė Dusetų seniūnijos seniūnas Darius Steponavičius, kuris dalyvius pasveikino ir pakvietė atvykti į turnyrą sekantį 2023 metų gruodį.

                   Organizatoriai dėkoja LKSKA „Nemunas“ pirmininkui Mindaugui Levickiui , varžybų teisėjui Ričardui Balabonui, Kultūros centro dailės galerijos direktoriui Arvydui Stauskui ir poniai Irenai.

   Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.     

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.