Šeimų sporto šventė Rietave

 Šeimų sporto šventė Rietave

“Aš, tėtis ir mama – darni, sportiška, šeima“

  Paskutinįjį spalio šeštadienį Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje surengta Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ šeimų sporto šventė, skirta vaikams, tėveliams ir seneliams. Šiuo renginiu norėta suburti savivaldybės bendruomenę ir šeimas aktyviai praleisti laiką, dalyvaujant sportinėse estafetėse ir atliekant įvairias sportines užduotis. Šventė yra tradicinė, organizuojama net 12 m. Keletas šeimų šioje šventėje dalyvavo jau trečią ir ketvirtą kartą. Jaunatviško šurmulio, juoko ir vaikiško džiaugsmo tądien netrūko.

Dalyviai visi kartu atliko bendrą mankštą. Komandoms reikėjo įveikti net penkias linksmąsias estafetes. Jų metu reikėjo bėgti apie kliūtis, lįsti per lankus ir maišus, varyti lazda kamuoliuką, “čiuožti“ slidėmis, statyti kaladėlių piramides ir daugelį kitų, vikrumo, greitumo ir koordinacijos reikalaujančių pratimų, išbandyti taiklumą baudų mėtymo rungtyje. Po sportinių rungčių dalyviai buvo pakviesti padiskutuoti apie fizinio aktyvumo rekomendacijas, aptarta kiek laiko jie visi praleidžia aktyviai, kokia veikla jiems patraukliausia.

Apdovanojimus, padėkas ir įvairiausius, LKSKA „Nemunas“   įsteigtus prizus, gavo visi šventės dalyviai. Specialūs prizai buvo skirti vyriausiems ir jauniausiems šventės dalyviams.

 

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.