Virvės traukimo  festivalyje –įspūdingas dalyvių skaičius

Virvės traukimo  festivalyje –įspūdingas dalyvių skaičius

Panevėžio rajono Jotainių kaime vyko virvės traukimo festivalis skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir Ramygalos gimnazijos šimtmečiui paminėti. Renginį organizavo Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“ kartu su Panevėžio rajono savivaldybe, Vadoklių seniūnija ir Ramygalos gimnazija. Puikus oras sutraukė gausų dalyvių būrį  į Jotainių buvusios pagrindinės mokyklos stadioną. Šventė prasidėjo dalyvių paradu. Ramygalos gimnazijos merginų šokių grupės pasirodymu ir svečių sveikinimo kalbomis. Sveikino Europarlamentaras Bronius Ropė, Panevėžio rajono meras Povilas Žagūnis, Aplinkos apsaugos ministerijos ministro patarėjas Juozas Širvinskas. Jotainių stadionas buvo papuoštas šimtu plevėsuojančių trispalvių, Žemės ūkio ministerijos ir LKSKA „Nemunas“ atributika. Dėkojame asociacijai „Sportas visiems“ paskolinusiems 100 lietuviškų trispalvių.

Festivalyje jėgas išbandė moksleivių ir suaugusiųjų komandos ,kurios varžėsi 11 skirtingo amžiaus grupėse. Komandų sudėtis trys berniukai ir trys mergaitės ,o suaugusiųjų po tris moteris ir tris vyrus.Jaunimas varžėsi pirmoje dienos pusėje, o suaugusieji po pietų.Jaunimo grupėje varžėsi 58 komandos, o suaugusiųjų 22 kolektyvai. Viso dalyvių buvo 480 ,o dar kiek komandų sirgalių ,kurių daugiausiai buvo iš Ramygalos gimnazijos.Skaitlingiausios komandos buvo iš Panevėžio rajono ir ypač iš Ramygalos, Zarasų raj. Dusetų seniūnijos, Rokiškio,Šiaulių raj.Kuršėnų seniūnijos.  Virvės traukimo pradininkė Panevėžio rajone Giedrė Maželienė ,dirbanti Ramygalos gimnazijoje kūno kultūros mokytoja buvo pagrindinė šio renginio organizatorė ir šios didelės šventės iniciatorė.

Virvės traukimo festivalio nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti LKSKA „Nemunas“ medaliais ,diplomais ir Panevėžio rajono savivaldybės  prizais.Visi šventės dalyviai buvo skaniai pamaitinti . Šio renginio pagrindinis remėjas Žemės ūkio ministerija.

 

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.