Sportas, nuotaika gera – nesiskundžiam sveikata!

Sportas, nuotaika gera – nesiskundžiam sveikata!

            Kai labai nori, tai ir pats dangus padeda: maloniai vėsus rytmetys, saulutės švytėjimas, nei vėjelio, nei lietaus lašelio. Ir susirinko tikrai nemažas žmonių būrys, išsiilgęs pajusti sportinį azartą, išgyventi bendrystės jausmą. Vyko krepšinio turnyras, tritaškių, baudų mėtymas, rungėsi šaškininkai, o kas norėjo dar smiginį pasmaigstė, o mažiai irgi kultūros namų fojė davė „gazo“. Didžiausias būrys buvome šiaurietiško ėjimo entuziastų. Dėkui Mažeikių rajono visuomenės sveikatos biuro specialistėms Ramutei Jonušaitei  ir Santai Vaičiuvienei. Pamokino apšilimo, tempimo pratimų, labiausiai nustebino, kad šiaurietiško ėjimo žingsnis turi būti lygus lazdos ilgiui, o kur dar žingsnis ir mostas priešinga ranka! Kai kam tai tikras iššūkis buvo… Buvo ir varžybos su kliūtimi – laimėjo draugystė! Kelios valandėlės netruko prabėgti, o mes  pasimankštinti ir medaliais pasidalinti.

Krepšinio turnyro nugalėtojai: I vieta  – „Golbena“, II vieta – „Viekšniai“, III vieta – „Ukrinai“, už dalyvavimą dėkojame Ruzgų komandai – kitą kartą jums fortūna bus palankesnė.

            Taikliarankiai baudų mėtyme: I vieta – Danielius Baltonis, II vieta – Marius Pupšys, III vieta – Karolis Tumasonis, tritaškių mėtyme: I vieta – Tadas Jonauskas, II vieta – Karolis Tumasonis, III vieta- Dovydas Petrovas.

            Tarp šaškininkų nenugalima buvo Ingrida Daukontienė, II vieta – Vika Gimžauskienė, III vietą pelnė – Henrikas Arnotas. O mūsų mažiai – visi nugalėtojai. Kiekvienas džiaugėsi medaliu, galbūt, tai bus geras startas į ateitį.

            Po varžybų, kaip ir dera, atgavome jėgas srėbdami čenakinę, prie arbatos ar kavos skanaudami obuolinį pyragą.

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.