Čempionų vasaros stovykla Ukmergėje

Čempionų vasaros stovykla Ukmergėje

Šią vasarą Ukmergės moterų krepšinio klubas pakvietė vaikus į sporto stovyklą – „Čempionų stovykla 21“. Stovykloje dalyvavo vaikai iš įvairių šalies miestų, keli atvyko ir iš užsienio, siekdami lavinti lietuvių kalbos bendravimo įgūdžius bei sustiprėti fiziškai.

Stovykloje krepšinio įgūdžių mokė profesionalūs krepšinio treneriai Gitautas Kievinas (Vilniaus „Kibirkštis“) ir Laurynas Dulinskas (LKL Kėdainių „Nevėžis“). Vaikai turėjo išskirtinę galimybę susitikti su Pasaulio, Olimpiniu, Europos ir Lietuvos čempioniais. Stovykloje lankėsi olimpinis čempionas disko metikas Virgilijus Alekna, ilgamečiai Lietuvos rinktinės nariai garsūs krepšininkai broliai Lavrinovičiai, pasaulio, Europos Shidokan karate ir sambo čempionas Jordanas Poškaitis.

Čempionai pasakojo vaikams savo sėkmės istorijas, dalyvavo kartu su vaikais įvairiose rungtyse. Jordanas mokė vaikus įveikti baimę, mokėsi basi stovėti ant stiklų bei vinių. Vaikai dalyvavo įvairiuose konkursuose, varžybose, aktyviose stovyklos veiklose ir išvyko namo sustiprėję fiziškai, pasisėmę gerų emocijų ir susiradę naujų draugų.

Asociacijos „Ukmergės moterų krepšinio klubas“

prezidentė Rima Boškevičienė

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.