„Atminimo taurės -2017“  šaškių-šachmatų varžybos

Atminimo taurės -2017“  šaškių-šachmatų varžybos

 

       Pasibaigė lapkričio  mėnesį vykusios tradicinės  20-osios komandinės šaškių-šachmatų varžybos, įžymiems Alytaus šaškininkams atminti. Tai buvo žmonės kurie garsino Alytaus vardą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

  Stanislovas Kamarauskas (2001 m. Europos veteranų šimtalangių  šaškių vicečempionas, sporto meistras) , Jonas Žilinskas (daugkartinis prizininkas žaisdamas ir šaškėmis, ir šachmatais), Nikodemas Krukonis (šimtalangių  šaškių daugkartinis respublikos prizininkas, sporto meistras) , Romas Adomavičius (daugkartinis respublikos čempionas, sporto meistras) , Jonas Rinkevičius (daugkartinis respublikos profsąjungų čempionas, sporto meistras) , Vasilijus Koškinas (prieš tapdamas neįgaliu ,Lietuvos korespondentinėmis-susirašinėjant  šaškėmis vicečempionas), Kazimieras Aleksandravičius. Visi šie šaškininkai puikiai išmanė šachmatų žaidimo subtilybes .

         Varžybose dalyvavo 6 komandos , laiko kontrolė žaidžiant šaškėmis- 30 min. ,žaidžiant šachmatais-1val. Atkakli kova dėl prizinių vietų vyko tarp trijų komandų  iki paskutinio turo, kuriame ir sprendėsi nugalėtojas.  Surinkus dviem komandoms vienodai taškų  prireikė papildomo  mikromačo  su mažesne laiko kontrole. Mikrodvikovą „Alytaus naujienos laimėjo 3,5:2,5   prieš „Smūgio“ komandą.

Pirmą vietą ir pereinamąją taurę penktus metus iš eilės laimėjo“Alytaus naujienų“komanda  Algirdas Telšinskas, Dainius Bukleris ir šachmatininkas Kęstutis Giedraitis, surinkę 17,5 taško. Antra vieta   „Smūgio“ komandai  Pranas Vitkauskas, Gytis Tribušinas ir Valdas Kamandulis su 17,5 taško.

Trečia vieta atiteko  „Poringės“ komandai- Donatas Baranauskas, Jonas Rutkauskas ir Aigrius  Stankus surinkę 17 taškų  .    

    Varžybas  organizavo šaškių klubas „Alitas”,  laikraštis „Alytaus Naujienos“ ir Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“ (įsteigusi medalius) .    Teisėjavo   Donatas Baranauskas.  

Šio turnyro geriausio šaškininko titulas atiteko Donatui Baranauskui , geriausio šachmatininko –Valdui Kamanduliu

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.