Europos sporto meistrų veteranų lengvosios atletikos čempionatas Danijoje

Europos sporto meistrų veteranų

lengvosios atletikos

čempionatas.

Š. m. liepos 27 – rugpjūčio 6 dieną  Orhuse (Aarhus) Danijoje vyko XX – asis  Europos sporto veteranų lengvosios atletikos čempionatas.   Jame dalyvavo  virš 3800 dalyvių. Atstovauti  Lietuvai  vyko  virš 20  lengvaatlečių, kurie  iškovojo  5 aukso, 6 sidabro ir 3 bronzos medalius. Lietuvos rinktinė šiame čempionate  užėmė garbingą 19 vietą. Iš viso medalius pelnė 34 šalių atstovai. Šiose varžybose, Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavau ir aš,   Radviliškio TVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus kūno kultūros mokytoja Genovaitė Kazlauskienė. Rutulio stūmimo rungtyje grupėje W 65  iškovojau sidabro medalį. Rezultatas –  10.86 m., šio sezono geriausias pasiekimas. III vietą ir bronzos medalį laimėjo Vokietijos atstovė Brigitte Bonadt   10.63 m. – Nugalėtoja, pasiekusi Pasaulio rekordą, rezultatu 13,08 m. (buvo 12,21 m. pasiektas 2000 metais)  aukso medalį   laimėjo Mihaela Loghin iš Rumunijos.