Žemės ūkio ministerijos taurė – sporto klubui „Vedavas“

Tarptautinėse motociklų kroso varžybose, kurios šeštadienį įvyko Kėdainiuose, žemės „paragauti“ teko visiems – ir dalyviams, ir žiūrovams. Nepaisydami prasto oro sąlygų, varžybose dėl geriausiojo titulo rungėsi dalyviai iš trijų Baltijos šalių. O geriausiai pasirodė Kėdainių sporto klubas „Vedavas“, auklėtinių rezultatais ypač džiaugėsi klubo vadovas Petras Nomeika.

Gegužės 10-ąją Kėdainiuose beveik 100 motociklų kroso aistruolių stojo prie starto linijos, kad įveiktų 2 kilometrų trasą. Įtampa, adrenalinas, slidus kelias ir prastos oro sąlygos – visa tai teko išgyventi motociklų kroso dalyviams. Tačiau visi nepatogumai buvo pamiršti po to, kai dalyviai kirto finišo liniją, o nugalėtojai pasipuošė aukso, sidabro ir bronzos medaliais. Buvo apdovanota po 3 geriausius kiekvienos motociklų klasės sportininkus.

Žemės ūkio ministerijos taurę laimėjo Kėdainių sporto klubas „Vedavas“, šio klubo nariai pasirodė esą greičiausi. Pasididžiavimo savo auklėtiniais neslėpė klubo vadovas Petras Nomeika. Beje, šiose varžybose dalyvavo visi trys jo anūkai. Tačiau aršiausia kova tarp komandų vyko dėl Žemės ūkio ministerijos taurės. „Smagu buvo įteikti Žemės ūkio ministerijos taurę greičiausiai motociklų krose dalyvavusiai komandai, kuri parodė geriausią rezultatą. Labai svarbu, kad jauni žmonės turėtų pomėgių, kuriems skirtų bent dalį savo laisvalaikio. Taip jie praleidžia daugiau laiko su bendraamžiais, išmoksta naujų dalykų, įgyja patirties, o svarbiausia – mažiau laiko praleidžia gatvėje, kur jų tyko nemažai pavojų“, – kalbėjo žemės ūkio ministro prof. Vigilijaus Juknos patarėja Jolanta Butkevičienė.

Šiais metais Kėdainių tarptautinėse motociklų kroso varžybose dalyvavo ne tik dalyviai iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių valstybių: Latvijos, Estijos ir Baltarusijos. Vieniems tai buvo pirmas pasirodymas, kitiems išvykos į Lietuvą jau tapo gražia tradicija ir visi vieningai teigia, kad šios varžybos – tai ir puikus nuotykis, ir gera proga įgyti daugiau patirties, lavinti vairavimo sudėtingose trasose įgūdžius. Šiomis varžybomis ypač džiaugėsi 7-mečiai dalyviai Nedas Piragis ir Marius Adomaitis – jiems tai buvo pirmas toks išbandymas.

„Gaila, kad oras pasitaikė prastas, tačiau džiaugiamės, kad sėkmingai atidarėme sezoną, varžybos įvyko, nugalėtojai yra aiškūs ir, esu įsitikinęs, kad tai buvo gera naujo motociklų sezono pradžia“, – pažymėjo vienas iš varžybų organizatorių, LKSKA „Nemunas“ valdybos pirmininkas Kęstutis Levickis.

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.