Žemaitijos zonos „Jaunųjų tinklinio talentų“ turnyras praūžė Rietave

Kovo 31d. Rietavo L.Ivinskio gimnazijos sporto salėse praūžė „tikras“ tinklinio viesulas. Į tradicinį, jau vienuoliktąjį kartą  vykstantį, „Jaunųjų tinklinio talentų“ turnyrą, kurio pagrindinis rėmėjas ir organizatorius yra Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, atvyko po šešias merginų ir vaikinų komandas iš įvairių Žemaitijos regiono vietų. Atkakliose ir įnirtingose sportinėse kovose varžėsi 112 jaunųjų sportininkų iš Laukuvos N. Vėliaus, Tauragės „Versmės“, Kaltinėnų A.Stulginskio, Šilalės S.Gaudiešiaus, Telšių „Žemaitės“, Rietavo L.Ivinskio gimnazijų ir Klaipėdos tinklinio akademijos..

Namų sienos buvo palankios varžybų šeimininkėms – turnyro čempionėmis tapo Rietavo L.Ivinskio gimnazijos merginų komanda ( mokyt. G. Žlibinienė). Antros vietos, sidabro medaliais pasipuošė Šilalės S. Gaudiešiaus gimnazijos merginos (mokyt. – R. Arlauskienė), o trečioji vieta atiteko Tauragės „Versmės“ gimnazijos sportininkėms (mokyt. V. Januševičienė).

Vaikinų tarpe čempionais tapo Laukuvos N.Vėliaus gimnazijos komanda (mokyt. I. Girčienė). Antrąją vietą iškovojo Klaipėdos tinklinio akademijos auklėtiniai (treneris R. Aukštkalnis) ir trečiąja vieta džiaugėsi Kaltinėnų A.Stulginskio gimnazijos sportininkai (mokyt. V.Šimkuvienė).

Apdovanojimus – taures , medalius ir saldžius prizus turnyro dalyviams įteikė asociacijos „Nemunas“ valdybos pirmininkas Kęstutis Levickis ir Rietavo L. Ivinskio gimnazijos direktorė Dalia Baliutavičienė. Atskirais prizais apdovanoti visų komandų naudingiausi žaidėjai.

Varžybų organizatoriai – Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, Rietavo L.Ivinskio gimnazija ir turnyro koordinatorė Giedrė Žlibinienė laukiamų rezultatų pasiekė – vykdant turnyrą buvo populiarinamas tinklinio žaidimas jaunimo tarpe, išaiškintos pajėgiausios merginų ir vaikinų komandos Žemaitijos regione, plėtojami draugiški ryšiai, sportinio bendradarbiavimo santykiai tarp mokyklų, sprendžiamos jaunimo užimtumo, turiningo laisvalaikio ir aktyvaus gyvenimo būdo problemos.

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.