Žemaitijos regiono „Jaunųjų tinklinio talentų-2018“  turnyras Rietave

Žemaitijos regiono „Jaunųjų tinklinio talentų-2018“  turnyras Rietave

 

Balandžio 13d. Rietavo L.Ivinskio gimnazijos sporto salėse praūžė „tikras“ tinklinio viesulas. Į tradicinį, jau vienuoliktąjį kartą  vykstantį, „Jaunųjų tinklinio talentų“ turnyrą, kurio pagrindinis rėmėjas ir organizatorius yra Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, atvyko po penkias merginų ir vaikinų komandas iš įvairių Žemaitijos regiono vietų. Atkakliose ir įnirtingose sportinėse kovose varžėsi 94 jaunieji sportininkai iš Laukuvos N. Vėliaus, Telšių „Žemaitės“, Kaltinėnų A.Stulginskio, Šilalės S.Gaudiešiaus, Plungės „Saulės“, Rietavo L.Ivinskio gimnazijų ir Klaipėdos tinklinio sporto centro.

Turnyro čempionėmis tapo Telšiškių  merginų komanda ( mokyt.V. Statkienė). Antros vietos, sidabro, medaliais pasipuošė Kaltinėnų gimnazijos merginos (mokyt. – V. Šimkienė), o trečioji vieta atiteko šeimininkėms-rietaviškėms  (mokyt. G. Žlibinienė).

Vaikinų tarpe čempionais tapo Rietavo gimnazistų  komanda (mokyt. D. Aukštkalnis). Antrąją vietą iškovojo Laukuvos gimnazijos komanda (mokyt. I. Girčienė) ir trečiąja vieta džiaugėsi Telšių Žemaitės gimnazijos auklėtiniai (mokyt. V. Statkienė).

Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti LKSK asociacijos „Nemunas“ įsteigtomis taurėmis, medaliais ir padėkos raštais. Atskiri prizai įteikti visų komandų naudingiausiems  žaidėjams. Visus sportininkus pasveikino Rietavo gimnazijos „RIVOS“ šokėjos.

Varžybų organizatoriai – Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, Rietavo L.Ivinskio gimnazija ir turnyro koordinatorė  mokytoja Giedrė Žlibinienė laukiamų rezultatų pasiekė – vykdant turnyrą buvo populiarinamas tinklinio žaidimas jaunimo tarpe, plėtojami draugiški ryšiai, sportinio bendradarbiavimo santykiai tarp mokyklų, sprendžiamos jaunimo užimtumo, turiningo laisvalaikio ir aktyvaus gyvenimo būdo problemos.

Rietavo L. Ivinskio gimnazijos kūno kultūros mokytoja Giedrė Žlibinienė

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.