Žemaitijos gimnazijų „Jaunųjų tinklinio talentų“  turnyras Rietave

Žemaitijos gimnazijų „Jaunųjų tinklinio talentų“  turnyras Rietave

Balandžio 15d. Rietavo L.Ivinskio gimnazijos naujajame sporto centre praūžė „tikras“ tinklinio viesulas. Į tradicinį Žemaitijos gimnazijų „Jaunųjų tinklinio talentų“ turnyrą, kurio pagrindinis rėmėjas ir organizatorius yra Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, susirinko didelis būrys tinklinio mylėtojų ir sporto entuziastų iš Laukuvos N. Vėliaus, Telšių Žemaitės, Tauragės ‚Versmės“, Šilalės S. Gaudiešiaus, Tverų ir Rietavo L. Ivinskio gimnazijų. Sporto fiestos dalyvius pasveikino Rietavo šokėjų kolektyvas „RIVA“. Visą dieną žiūrovus džiugino ir sirgalių aistras kėlė įnirtingos tinklininkų kovos net trijose tinklinio aikštelėse.

Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ įsteigtais apdovanojimais – taurėmis, medaliais, atminimo dovanėlėmis ir saldžiais prizais buvo apdovanoti visi turnyro dalyviai, prizininkai ir nugalėtojai. Labai džiaugiamės, kad į šventę atvyko ir  pasveikino jaunuosius tinklinio mylėtojus bei apdovanojimus vykdė asociacijos „Nemunas“ valdybos pirmininkas Mindaugas Levickis, kuris labai pasidžiaugė gausiu sportininkų būriu ir labai aukšto lygio sporto aikštynu. Turnyro nugalėtojais tapo Rietavo vaikinų  ir Laukuvos  merginų komandos. Atskiri prizai buvo įteikti naudingiausiems komandų žaidėjams.

Varžybų organizatoriai – Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, Rietavo L.Ivinskio gimnazija ir turnyro koordinatorė Giedrė Žlibinienė laukiamų rezultatų pasiekė – vykdant turnyrą buvo populiarinamas tinklinio žaidimas jaunimo tarpe, plėtojami draugiški ryšiai, sportinio bendradarbiavimo santykiai tarp paauglių, sprendžiamos jaunimo užimtumo, turiningo laisvalaikio ir aktyvaus gyvenimo būdo problemos.

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Rietavo L.Ivinskio gimnazijos fizinio ugdymo mokytoja Giedrė Žlibinienė

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.