Vyrų ir moterų tinklinio taurių varžybos LKSKA Nemunas prizams laimėti

Vyrų ir moterų tinklinio varžybosKovo 29-30 dienomis Ukmergėje karaliavo tinklinis. Vyko Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos (LKSKA) „Nemunas“ tinklinio taurės varžybos. Asociacija vienija daugiau kaip pusantro šimto narių, kaimo bendruomenių, sporto klubų, kaimo mokymo įstaigų. Šiemet nuspręsta varžybas vykdyti Ukmergėje.

Kovo 29 dieną iškilmingame varžybų atidaryme varžybų organizatorius LKSKA „Nemunas“ valdybos pirmininkas Kęstutis Levickis prisiminė varžybų istoriją, paminėjo, kad varžybos vyksta jau 22 metus bei palinkėjo visiems dalyviams sėkmės. Dalyvius sveikino ir Ukmergės rajono savivaldybės vicemeras Rolandas Janickas, Ukmergės sporto centro direktorius Vytautas Tutlys, „Šilo“ pagrindinės mokyklos direktorius Leonas Žuklys, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Jonas Cesevičius, LKSKA „Nemunas“ prezidentas Vytautas Grušauskas ir kt. Melodinga daina visus pradžiugino Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos moksleivė Živilė Rastauskaitė.

Tinklinio varžybose dalyvavo 12 komandų, iš viso 130 dalyvių iš visų Lietuvos regionų: Klaipėdos, Lazdijų, Marijampolės, Kelmės, Šiaulių, Ukmergės ir kt. Iš viso dalyvavo 7 moterų bei 5 vyrų komandos. Moterų tinklinio varžybose varžėsi Kauno raj. „Cukrainis“, Lazdijų raj. „Žara“, Klaipėdos raj., Šeduvos TVM „Salikalnis“, Marijampolės TK, Jonavos raj. „Aušrinė“, Ukmergės TVM. Vyrų tinklinio varžybose varžėsi Kauno „Marita-Neveronys“, Marijampolės TK, Kelmės „Tendemas“, Šiaulių „Yvas“, Ukmergės TVM.

Varžybos vyko „Šilo“ pagrindinės mokyklos sporto salėje ir Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse.
Komandos, suskirstytos į A bei B pogrupius žaidė vieno rato sistema. Varžybose pirmą kartą dalyvavo ir šeimininkų komanda – Ukmergės TVM. Deja, pogrupyje vyrų komanda užėmė 5, o moterų – 4 vietą. Varžyboms teisėjavo teisėjų kolegija iš Kelmės, vyr. teisėjas Darius Barauskis.

Varžybose moterų tarpe pirmą vietą užėmė Kauno raj. „Cukrainis“, 2 vietą – Klaipėdos raj., 3 vietą – Jonavos raj. „Aušrinė“. Praeitų metų nugalėtojai Šeduvos TVM „Salikalnis“ šiais metais liko be apdovanojimų.
Vyrų tinklinio taurėje trys komandos surinko vienodai taškų ir galutinį rezultatą lėmė setų santykis. Antrus metus iš eilės čempionais tapo Kelmės „Tendemas“. Antra vieta – Marijampolės tinklinio klubui, trečia – Šiaulių „Yvas“.
Be komandinių apdovanojimų, buvo pasveikinti ir geriausi komandų žaidėjai.
Varžybų uždarymo metu komandos buvo apdovanotos gražiomis molinėmis taurėmis, medaliais bei statulėlėmis. Pagrindinis prizų steigėjas LKSKA „Nemunas“, šventės rėmėjas Lietuvos žemės ūkio ministerija ir Kūno kultūros ir sporto departamentas prie LR Vyriausybės.

Kaip vilkmerge.lt pasakojo šios šventės pagrindinis įkvėpėjas, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ pirmininkas Kęstutis Levickis, visi dalyviai liko labai patenkinti ne tik varžybomis, bet ir mokyklų sporto bazėmis bei apgyvendinimo sąlygomis (red.pastaba: dalyviai buvo apgyvendinti Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos bendrabutyje bei Ukmergės sveikatingumo centre „Sinergija“). „Nuoširdžiai noriu padėkoti „Šilo“ pagrindinės mokyklos direktoriui Leonui Žukliui, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktoriui Jonui Cesevičiui, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos kūno kultūros mokytojai Ramutei Karalienei bei Ukmergės TVM sporto komplekso administratorei Liudmilai Žvikienei už šiltą priėmimą ir pagalbą organizuojant šią šventę“, – kalbėjo pirmininkas.

vilkmerge.lt

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.