Rietave įvyko šeimų šventė- “Aš,tėtis ir mama-darni sportiška šeima“

     Žemaitijos regiono šeimų sporto šventė

“Aš,tėtis ir mama-darni sportiška šeima“ 244

 

Kovo 19d. Rietavo Lauryno Ivinskio sporto salė ūžė nuo sporto entuziastų šurmulio. Į tradicinę šeimų sporto šventę, kurią remia Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, susirinko 22 šeimų komandos iš Rietavo savivaldybės, Plungės, Klaipėdos, Šilalės ir Mažeikių. Komandas sudarė mergaitė iki dešimties metų, mama ir močiutė bei berniukas, tėtis ir senelis. Keletas šeimų šioje šventėje dalyvavo jau trečią ir ketvirtą kartą.

Po iškilmingo dalyvių parado visi pasimankštino bendroje mankštoje. Šventės dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė D. Baliutavičienė, gimnazijos mažosios dainorėlės, vadovaujamos mokytojos A. Butkuvienės, Rietavo trečio amžiaus universiteto moterų linijinių šokių grupė ir gimnazijos aerobikos šokių grupės “Riva“ šokėjos.

Komandoms reikėjo įveikti net penkias linksmąsias estafetes. Jų metu dalyviai turėjo bėgti apie kliūtis, lįsti per lankus ir maišus, varyti lazda kamuoliuką, “čiuožti“ slidėmis, statyti kaladėlių piramides ir daugelį kitų, vikrumo reikalaujančių pratimų.

Pasibaigus estafetėms, visi šventės dalyviai ir svečiai rungėsi „Taikliausios rankos „ konkurse, mesdami kamuolį iš trijų metrų linijos ir pusės aikštės.

Apdovanojimus ir įvairiausius Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ bei jos pirmininko Kęstučio Levickio įsteigtus prizus gavo visi šventės dalyviai. Pirmąsias vietas iškovojo A. Galminienės  iš Rietavo ir A. Monstavičiaus komandos iš Klaipėdos. Specialūs prizai skirti vyriausiam seneliui-J. Jurkui (75m.) ir vyriausiai močiutei-B. Lapienei (70m.). Jauniausiai šventės dalyvei Austėjai Sakalauskaitei – tik keturi metukai.

Smagu, kad kasmet į renginį susirenka vis gausesnis sporto entuziastų ir darnių šeimų būrys.

121 156 147 096 053 _IGP4887 _IGP4713 _IGP4656

Šventės organizatorė Rietavo L. Ivinskio kūno kultūros mokytoja Giedrė Žlibinienė

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.