„Tendemo taurė 2021“

„Tendemo taurė 2021“

Liepos 17d. Kelmės paplūdimio aikštyne esančiame „Draugystės“ parke praūžė paplūdimio tinklinio turnyras apjungęs komandas kone iš visos Lietuvos. Nepabijoję alinančios saulės spindulių žaidėjai varžėsi keturiose grupėse nuo ankstaus ryto iki pačio vakaro. Dalyvius nusikamavusius ir išalkusius gaivino ir maitino „Audit“ kavinė-baras, o prizininkus atsiminimo dovanomis apdovanojo Kelmės r. tinklinio sp. kl. „Tendemas“ ir LKSKA „Nemunas“.

Prizininkais tapo:

Merginos iki 16m.: 1v. DžastinaIždonaitė ir Lukrecija Vaičiulytė(Tytuvėnai); 2v. Neda Baranauskaitė ir Rusnė Šivickaitė (Tytuvėnai);  3v. EvitaPurytė ir Barbora Šedytė (Tytuvėnai/Kelmė);

Merginos 16+: 1v. Renata Kundrotaitė ir Jovita Bukantytė (Kelmė); 2v. Augustė Petrauskaitė ir Karina Simonaitytė (Klaipėda); 3v. Monika Šidlauskaitė ir Marija Ramanauskaitė (Kaunas);

Vaikinai iki 40m. : 1v. Domantas Naruševičius ir Domantas Katinas (Vilnius); 2v. Gediminas Guntarskis ir Arvydas Mišeikis (Kelmė/Šiauliai); 3v. Tomas Vyšniauskas ir Tomas Žemgulis (Kaunas).

Vaikinai 40+ : 1v. Giedrius Navikas ir Mindaugas Lopetaitis (Kelmė); 2v. Kęstutis Tautvaišas ir Audrius Barčiūnas (Joniškis); 3v. Darius Barauskis ir Saulius Abromavičius (Kelmė).

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.