Šventė Ryškėnuose

Ruošiantis švęsti Lietuvos valstybės šimtmetį, Ryškėnų sporto klubas kartu su Ryškėnų seniūnijos kaimo

bendruomenėmis pradėjo  sportinių renginių maratoną. Spalio 28 dieną  sportininkai, norintys universaliai tobulėti,  apsilankė Ryškėnų sporto klubo organizuojamoje tradicinėje daugiakovėje ,,Universalas – 2017″ .  Į renginį, kuris vyko Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijoje, atvyko  Telšių,  Ryškėnų, Degaičių, Varnių, Gadūnavo, Mažeikių, Reivyčių, Šilalės, Bijotų, Kvėdarnos,  Vilniaus bei Radviliškio seniūnijų sportininkai. Sportininkus pasveikino ir sėkmės palinkėjo Ryškėnų sporto klubo pirmininkas Jonas Gaurylius ir gimnazijos kapelionas kunigas Pranciškus Ky.  Kiekvienas dalyvis privalėjo dalyvauti stalo teniso, šachmatų, smiginio ir baudų metimo į krepšį rungtyse. Apart smiginio,  rungtyse buvo vykdoma sporto turnyrų  organizavimo 7 ratų šveicariškoji sistema (kai kiekviename rate susitinka panašaus pajėgumo žaidėjai).Stalo teniso varžybose nugalėtoju tapo Telšių SRC auklėtinis NojusGustys (6 taškai). Antrą ir trečią vietą užėmė Telšių STSK ,,Vytas“ nariai Paulius Keinys (6 taškai) ir Rimantas Markauskas (5,5 taško).     Baudų metimo rungtyje  taikliausią ranką pademonstravo visus varžovus įveikęs  Telšių aps. VPK Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Artūras Sobutas. Šios rungties prizininkais tapo tik po vieną pralaimėjimą patyrę  Rimantas Markauskas ir radviliškietis Donatas Kišonas. Smiginio turnyro nugalėtoju tapo Ryškėnų SK narys Vygandas Ramšas (186 taškai), o prizininkais tapo po 182 surinkę Mažeikių ŠSK ,,Matas“ narys  Andrius Kontenis ir  Rimantas Markauskas. Šachmatų varžybas laimėjo Donatas Kišonas iš Radviliškio (6,5 taško), o prizininkais tapo po 5 taškus surinkę Mažeikių ŠSK ,,Matas“ vadovas Gintaras Paulauskas ir Šilalės ŠŠSTSK ,,Dvaras“ narys Tomas Veščiūnas. Šventės uždarymo metu sportininkus  ir žiūrovus savo muzikiniais kūriniais džiugino akordionistas Edvinas Kazlauskas bei varžybų dalyvis istorijos mokytojas PiercarloManzo, kuris  italų kalba atliko kūrinį ,, Felicita“.  Suskaičiavus bendrus visų rungčių rezultatus, išaiškėjo sporto šventės dalyvių užimtos vietos absoliučioje įskaitoje.   Po atkaklių  ir permainingų kovų turnyro ,,Universalas -2017″ varžybas laimėjo Rimantas Markauskas, antrą vietą laimėjo Andrius Kontenis, o trečiuoju prizininku tapo Tomas Gaurylius. Į universaliausių sportininkų penketą dar  pateko Paulius Keinys ir Virginijus Kuokšta.  Moterų grupėje geriausiai sekėsi SaidaiBalkutei, Irmantei Bertavičiūtei ir jauniausiai dalyviai Martai Mitkevičiūtei. Visų rungčių nugalėtojai,  prizininkai  bei dalyviai buvo apdovanoti taurėmis, diplomais, medaliais, įvairiais prizais, kuriuos įsteigė LKSKA ,,Nemunas“,  Ryškėnų sporto klubas, verslininkai Almantas Lukavičius ir Andrius Kontenis bei Telšių STSK ,,Vytas “ .