Tarptautinės varžytuvės ,,ŽEMAITIJOS TAURĖ“ Degaičiuose

Į spalio 11-12 dienomis Degaičiuose organizuotą tarptautinį sunkiosios atletikos turnyrą ,,Žemaitijos taurei“ laimėti šįmet susirinko rekordinis dalyvių ir komandų skaičius. Dalyvavo 130 sportininkų ir 14 komandų.. Be Lietuvos komandų dalyvavo Latvijos Saldus ir Ludzosmiestų bei Estijos Albu miestelio sportininkai.Komandinėje įskaitoje stipriausia komanda tapo Vilniaus sportininkai, vadovaujami trenerio Mindaugo Janulio.Šis turnyras buvo ypač sėkmingas Telšių rajono sportininkams.Degaičių sporto klubo (treneris Bronislovas Šiaudkulis) sunkiaatlečiai užėmė antrą ir Telšių ,,Gintarinė Saulė“(treneriai Modestas ir Zigmontas Šimkai) ketvirtą vietas. Trečią vietą užėmė Gargždų komanda.Taip pat buvo renkami geriausi sportininkai įvairiose amžiaus grupėse. Iki 15 metų stipriausiu turnyro sportininku tapo Estijos atstovas Vali Roomet. Antras buvo Vilniaus atstovas Adomėnas Martynas. Ir trečias- Aivaras Žukauskas iš Rokiškio. Iki 17 metų pagal Sinklerio skaičiavimo sistemą stipriausiu tapo Zinkevičius Edgaras (Simnas) Antrą vietą užėmė Norkus Vilius iš Gargždų. Trečias- MacesovičDaniel (Vilnius). Merginų tarpe stipriausia turnyro dalyve tapo Europos jaunimo čempionato prizininkė Gintarė Bražaitė (Anykščiai). Antra- Monika Miliauskaitė iš Vilniaus ir trečią vietą iš 26 merginų užėmė viena perspektyviausių Telšių rajono sunkiaatlečių- Gabrielė Čenkutė. Turnyrą organizavo ir vykdė Degaičių sporto klubas ir LKSKA „Nemunas“,o finansavo Lietuvos žemės ūkio ministerija ir Telšių rajono savivaldybė.