Šeimų sporto šventė Raudondvaryje

 

Šeduvos TVM sporto klubas ,,Salikalnis“, LKSKA ,,Nemunas“ kartu su Raudondvario kaimo bendruomene š. m. spalio 14 d. (šeštadienį)  organizavo  ūkininkų šeimų ir Raudondvario kaimo bendruomenės gyventojų sporto šventę Šventė vyko Raudondvaryje,  sporto salėje, nes lietingas oras neleido šventę organizuoti lauke. Į šventę susirinkusieji buvo nusiteikę smagiai leisti laisvalaikį, sportuoti ir varžytis dėl įsteigtų prizų. Šventėje dalyvavo net 8 šeimos iš Raudondvario, Pakalniškių, Šeduvos ir svečiai iš Telšių.

Varžybos prasidėjo kolektyvinių šaškių žaidimu. Komandą sudarė trys dalyviai, kurie žaidė pastumdami šaškes iš eilės, todėl sekantis dalyvis negalėjo  numatyti žaidimo baigties.    Geriausiai sekėsi  Pranskevičių, Makučių ir Bagušių šeimoms iš Raudondvario. Linksmiausia varžybų dalis, sukėlusi daugiausiai teigiamų emocijų, buvo krepšinio estafetės rungtis.  Komandoje žaidė po 3  dalyvius, rungties užduotis buvo įmesti krepšinio kamuolį į krepšį iš vairių vietų. Nugalėjo ūkininkų Gricių šeima iš Šeduvos. Dar vyko skraidančios lėkštės mėtymas, boulingo, smiginio rungtys. Skraidančios lėkštės mėtyme geriausiai pasirodė Makučių, Gricių, Mockevičių šeimos. Boulingo rungtį moterų tarpe laimėjo –  Lina Mockevičienė (Raudondvaris), o iš vyrų geriausiai pasirodė Jonas Bezaras (Telšiai) Smiginio rungtį laimėjo Lina Griciuvienė ir Vytautas Gricius.

Šventėje visi turėjo užsiėmimų. Smagiai laiką leisti galėjo ir žiūrovai: klausėsi muzikos, stebėjo varžybas. Visi šventės dalyviai vaišinosi Reginos Pranskevičienės paruoštais valgiais, saldumynais,  bendravo tarpusavyje. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti prizais kuriuos įsteigė LKSKA ,,Nemunas“. Specialiu  prizu buvo apdovanota gausiausia, net septynių žmonių,  Regimanto ir Aurelijos Pranskevičių šeima. Sporto rungtims teisėjavo Pakalniškių seniūnijos sporto metodininkas Vigantas Tarbūnas.

Labai smagu, kad šventėje aktyviai dalyvavo daug šeimų, kurios atvyko su vaikais. Bendri renginiai suartina šeimas, stiprėja bendruomenė. Pasibaigus šventei visi nutarėme: mūsų kaime gyventi gera.

 

 

Sporto klubo ,,Salikalnis“ pirmininkė                                   Genovaitė Kazlauskienė

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.