„Šeimos diena-2020“

2020 m. liepos 3 d. Anykščių plaukimo baseine BANGENIS įvyko Šeimos ir draugų estafečių plaukimo varžybos „Šeimos diena-2020“, kurios buvo skirtos paminėti šeimos dieną. Organizatoriai stengiasi išlaikyti tradiciją, todėl dėl COVID-19 šios varžybos buvo perkeltos iš gegužės mėnesio į liepos mėnesį.

Šios varžybos buvo papildytos dar viena nauja „draugų“ grupe. Estafetiniuose plaukimuose  viso dalyvavo 8 komandos. Šeimų grupės dalyviai greičiui plaukė po 25 metrus, o draugų- po 50 metrų.

Organizatoriai linksmajai estafetei pasitelkė fantaziją ir dalyviams pateikė užduotį – skulptūrą. Komandos išsitraukė skulptūros temą ir vandenyje su pagalbinėmis priemonėmis improvizavo bei sukūrė skulptūras, kurias vertino sudaryta komisija.

Išlaikant  tradicijas, visiems dalyviams buvo parengta bendra užduotis. Baseine buvo paskandintos 26 raidės,iš kurių dalyviai turėjo sudėti dviejų žodžių junginį. Pirmuoju bandymu dalyviai sudėjo teiginį: „Šeima jėga“, tačiau tai buvo neteisingas junginys, kurį turėjo sudėti dalyviai. Organizatorių užuominomis dalyviai sudėjo teiginį: „Čia gera“ .

Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“ direktorė Sonata Veršelienė.

Prizus šioms varžyboms įsteigė varžybų organizatoriai :Lietuvos kaimo ir sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“ , Anykščių plaukimo baseinas BANGENIS bei varžybų rėmėjas Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Organizatoriai dėkoja rėmėjui, VšĮ „Sveikatos oazė“ kolektyvo nariams ir, žinoma, dalyviams. Be Jūsų nebūtų įvykusios šios varžybos.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.“ 

 Nuotraukų galerija: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2854308401470010&type=3

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.