Sporto šventė ,,Auksinis ruduo“

Sporto šventė ,,Auksinis ruduo“

Baigiantis rudeniui Sporto klubas ,,Salikalnis“ ir asociacija ,,Raudondvario kaimo bendruomenė“ Raudondvaryje  Radviliškio TVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus sporto bazėje ir saldumynais.Šeduvos, Alksniupių, bet iš Panevėžio, Kauno, Šiaulių ir kitų rajonų.

Šventė prasidėjo mišrių komandų tinklinio turnyru, kuriame dalyvavo 5 komandos: Alksniupiai, Šeduva, Salikalnis ir dvi komandos iš Radviliškio -,,Garažas“ ir  Žarija“ Tik po atkaklios kovos geriausiai sekėsi komandai ,,Garažas“ Ji tapo varžybų nugalėtoja, II vietą laimėjo ,,Žarija“ – III vieta atiteko komandai ,,Salikalnis“

Šventėje vyko ir įvairių rungčių varžybos, kuriose dalyvavo šeimų komandos, tai: Mockevičiai, Benaičiai, Grikinai, Urbučiai, Karinauskai, Narbutai, Tarbūnai. Šaškių varžybų nugalėtojais tapo Benaičių komanda. Antri liko Mockevičiai, treti – Karinauskai. Boulingo rungtyje nenugalimi buvo Mockevičiai. Jie laimėjo I vietą.  II vietą užėmė Grikinai, o III vietą – Benaičiai. Taip pat vyko asmeninės smiginio varžybos, grindų ritinio, lėkštės mėtymo, estafečių varžybos. Asmeninėse smiginio varžybose geriausiai sekėsi Laimai ir Domui. Ypač atkakli kova vyko estafečių varžybose, kuriose varžėsi vaikai ir jaunimas.

Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgyne vyko  „RTVMC taurės“ žirgų konkūrų varžybos. Į konkūrus užsiregistravo daugiau nei 91 žirgo ir raitelio duetas. Atvyko gausus žirginio sporto entuziastų iš Panevėžio, Anykščių, Šiaulių, Kauno, Klaipėdos regionuose įsikūrusių žirginio sporto klubų ir privačių žirgynų. Varžybose dalyvavo ir šeimininkai – Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniai. Varžybų dalyvius, svečius, komandų vadovus pasveikino Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis.  

  Pirmajame „Atidarymo taurės konkūre“ (kliūčių aukštis 60 cm) I vietą užėmė Vakarė Grigaliūnaitė su žirgu Žaida, atstovavusi Radviliškio TVMC. II vietą pelnė Sofija Jokupaitė su žirgu Taifūnas, atvykusi iš Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro. III vieta atiteko Adrijai Braknytei su žirgu Mėta, iš Anykščių kūno kultūros ir sporto centro. „Salikalnis“ taurės konkūre dalyviai turėjo įveikti 80-90 cm aukščio kliūtis. Šiame konkūre I vietą iškovojo Augustė Baužaitė su žirgu Menson, atstovaujanti sporto klubą „Mikadoras“ (Anykščių r.). II ir III vietas užėmė Jorilė Petrauskaitė su žirgu Regbis ir Vikingas, iš sporto klubo „Origonas“ (Anykščių r.). Pagrindiniame „RTVMC taurės“ konkūre, kurio kliūčių aukštis 100-110 cm. I ir III vietos skirtos Gabrielei Baužaitei su žirgais Fernanda ir Savana, atvykusiai iš sporto klubo „Mikadoras“ (Anykščių r.). II vieta atiteko Emai Goštautaitė su žirgu Vikingas, iš „Origono“ klubo, esančio Anykščių rajone.

 

Po visų varžybų vyko apdovanojimo ceremonija. Komandos ir dalyviai, nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti LKSKA ,,Nemunas“ įsteigtais prizais, taurėmis, medaliais. Visi dalyviai buvo vaišinami firminiais ,,Kaimynų Gūžta“ patiekalais.

cof

 

 

 

Sporto klubo ,,Salikalnis“ pirmininkė                                                             Genovaitė Kazlauskienė

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.