Poringės taurė 2022

Poringės taurė

Rugsėjo 17 dieną Alytuje vyko tradicinis respublikinis šaškių ir šachmatų turnyras
Poringės taurė-2022

Jose  gausiai žaidėjai sudalyvavo iš įvairių Lietuvos miestų
.Buvo žaidžiami 9 turai ,laiko kontrolė 10min. +3sek. už padarytą ėjimą.
min. Jaunučiai šaškininkai sužaidė atskirai.
       Atidarymo metu sporto meistras Donatas Baranauskas trumpai pristatė praeities Poringės
varžybų istorinius niuansus , pasidžiaugė kad yra tęsiama tradicija.
Pirmą vietą ir taurę laimėjo šiaulietis Rokas Banevičius surinkęs 14 taškų, antras alytiškis
Artūras Aleksandravičius 13taškų , trečias Romualdas Čiplys iš Kalvarijos 13 taškų . Moterų
klasifikacijoje nugalėjo alytiškė Ramunė Žekevičienė, antra Marijona Bajerčienė iš Punios .
Veteranų 70+ klasifikacijoje pirmi Alytiškiai Donatas Baranauskas, Jonas Rutkauskas iš Luksnėnų
ir Gytis Tribušinas.
Jaunimo tarpe pirmas Airidas Šlekaitis iš Marijampolės .
Jaunučių berniukų tarpe pirmi marijampoliečiai Adomas Undaravičius, Dovydas Gricius ir
Benas Grigaliauskas. Mergaičių tarpe pirmos marijampolietės Skaistė Kryžiokaitė , Sofija
Rameikaitė ir Viltė Jaugelytė.
Šachmatų turnyro nugalėtoju bendroje įskaitoje tapo jaunimo atstovas Saulius Žiūkas iš Punios
surinkęs 17taškų. Jaunimo klasifikacijoje prizines vietas užėmė alytiškiai Nojus Navickas ir
Dominykas Jakubynas. Suagusiųjų tarpe pirmi luksnėniškis Teodoras Mataitis 14 taškų, Miklusėnų
atstovas Artūras Pangonis 14taškų ir Stepas Girdžius. Merginų klasifikacijoje pirmos alytiškės
Gabija Mackevičiūtė ir Rasa Saudargaitė.
Šaškių varžyboms teisėjavo Dainius Bukleris, šachmatų Valdas Kamandulis

Šių varžybų pagrindinis rėmėjas Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija “Nemunas”.
įsteigęs   taures  , medalius ir įvairius prizus  . Prie šių varžybų prisidėjo įvairiais prizais
“UAB”Vita Baltic International”. LR Seimo nario Giedriaus Surplio patarėjas Petras Valiūnas .

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.