Kalėdinis šeimų krepšinio turnyras „Tėtis, mama ir aš“ Ukmergėje

Jau trečius metus Ukmergėje rengiamas Kalėdinis šeimų krepšinio turnyras „Tėtis, mama ir aš“, kuris yra Ukmergės moterų krepšinio klubo vykdomo projekto “Tapk žvaigžde” dalis. Projektas finansuojamas Švietimo mokslo ir sporto ministerijos fondo lėšomis.

Šio turnyro rengėjų partneris LKSKA “Nemunas” ir Ukmergės vaikų krepšinio klubas “Driblingas”. Šiais metais tarpusavyje varžėsi net septyniolika šeimų. Pagal taisykles turnyre gali dalyvauti tik šeimos nariai. Komandos suskirstytos į du pogrupius (pagal mergaičių amžių 7-8 metų ir 9-10 metų), kurios žaidė tarpusavyje. Po ilgų ir atkaklių kovų komandos pasidalino prizines vietas. Mažųjų pogrupyje nugalėjo Petrulių šeima (3 vieta), Lideikų ir Meilių šeimos (2 vieta) ir Lunių šeima (1 vieta), o vyresniųjų tarpe sėkmingi buvo Žuklių (3 vieta), Bradulių šeima (2 vieta) ir Stundžių šeima (1 vieta). Taip pat rankos taiklumą visi dalyviai išbandė baudų metimo konkurse. Taikliausias tėtis buvo Andrius Bradulis, o Dovilė Adomavičiūtė nugalėjo mergaičių tarpe.

Tačiau šiame turnyre pralaimėjusių nėra, juk svarbiausia gera emocija ir pasibūvimas visiems kartu. Atskubėjęs Kalėdų Senelis visus pasveikino su artėjančiomis šventėmis, žaidė kartu ir dalino dovanas. 

Sakoma, kad Nauji metai žymi neatrastų galimybių pradžią. Tad linkime, kad Jūsų pastangos virstų pasiekimais, lydėtų optimizmas, atkaklumas bei neišsenkanti energija.  

Projektas finansuojamas Švietimo Mokslo ir  Sporto  Ministerijos rėmimo fondo lėšomis.

 

            Ukmergės moterų krepšinio klubo prezidentė Rima Boškevičienė 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.