Dzūkijos regiono šeimų sporto šventė

Dzūkijos regiono šeimų sporto šventė

Lapkričio 16-osios, šeštadienio, rytas Alytaus Šaltinių progimnazijoje prasidėjo neįprastai jaudulingai ir šurmulingai. Į Dzūkijos regiono šeimų sporto šventę rinkosi  šeimos. Šventę organizavo sporto klubas „Ąžuolas“.

Kiekvieną komandą sudarė 3-5 šeimos nariai . Joje turėjo būti bent vienas dalyvis iki 12m, kuris (-i) buvo komandos kapitonu (-e). Komandoje galėjo būti tėtis, mama, brolis, sesė, senelis ar senelė. Iš viso susirinko virš 30 šeimų (115 dalyvių).

Šį tradicinį sporto renginį nuotaikingai pradėjo „Šaulė gym“ mažosios šokėjos Milita, Lėja, Augustė, Urtė ir Kamilė (trenerė L. Sabeckienė). Dalyvius pasveikino bei sėkmės linkėjo progimnazijos direktorius Alfonsas Lietuvininkas.

Komandos varžėsi didžiojoje estafetėje (rungtys: smiginis, maišelių mėtymas į taikinį, „žvejyba“, boulingas, grindų riedulys, lankų mėtymas), protų mūšyje, kurį sudarė 20 klausimų apie sportą bei kryžiažodis ir mažosiose estafetėse. Norintys galėjo žaisti šaškėmis, šachmatais, stalo tenisą. Buvo daug jaudulio, sportinio azarto, nugalėtojų triumfo, bet pabaigoje visi jautėsi nugalėtojais, nes prasmingai praleido dieną su savo vaikais ir vaikaičiais. Buvo džiugu stebėti šeimų bendruomeniškumą.

Šventės pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti pagrindinio rėmėjo  Lietuvos  kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ (pirmininkas Kęstutis Levickis) padėkomis ir prizais, o I-III vietų laimėtojai – taurėmis bei medaliais. Po smagių varžybų ir apdovanojimų laukė skanūs pietūs valgykloje bei malonus bendravimas prie puodelio arbatos.

 

SK „Ąžuolas“ prezidentas Napaleonas Andrijauskas

 

 

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.