„Atminimo taurės -2018“  šaškių-šachmatų varžybos

„Atminimo taurės -2018“  šaškių-šachmatų varžybos

 

        Lapkričio  18 dieną  vyko tradicinės  21-osios komandinės šaškių-šachmatų varžybos, įžymiems Alytaus šaškininkams atminti. Tai buvo žmonės kurie garsino Alytaus vardą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

   Šiais metais netekome vieno stipriausių Lietuvos  šaškininko ir trenerio Algirdo Telšinsko . Varžybų išvakarėse netekome Elenos Žilinskienės tikros šaškių, šachmatų entuziastės, kuri po ligos vistiek žaisdavo kiekvieną dieną šiuos žaidimus su savo šeimos artimaisiais.

  Varžybos prasidėjo pagerbiant tylos minute išėjusiųjų atminimą.

  Stanislovas Kamarauskas (2001 m. Europos veteranų šimtalangių  šaškių vicečempionas, sporto meistras) , Jonas Žilinskas (daugkartinis prizininkas žaisdamas ir šaškėmis, ir šachmatais), Nikodemas Krukonis (šimtalangių  šaškių daugkartinis respublikos prizininkas, sporto  meistras) , Romas Adomavičius (daugkartinis respublikos čempionas, sporto meistras) , Jonas Rinkevičius (daugkartinis respublikos profsąjungų čempionas, sporto meistras) , Vasilijus  Koškinas (prieš tapdamas neįgaliu ,Lietuvos korespondentinėmis-susirašinėjant  šaškėmis vicečempionas), Kazimieras Aleksandravičius. Visi šie šaškininkai puikiai išmanė šachmatų žaidimo subtilybes .

         Varžybose dalyvavo 8 komandos , laiko kontrolė 15 min.  

Pirmą vietą ir pereinamąją taurę šeštus  metus iš eilės laimėjo“Alytaus naujienų“komanda  Dainius Bukleris, Zigmas Ingelevičius, Kęstutis Giedraitis ir Egidijus Stankus 23 taškai. Antra “Poringės” komanda Donatas Baranauskas , Jonas Rutkauskas, Teodoras Mataitis ir Juozas Ramanauskas 20,5 taško. Treti “Smūgio” komanda Pranas Vitkauskas, Gytis Tribušinas 17,5 taško .

    Varžybas  organizavo šaškių klubas „Alitas”,  laikraštis „Alytaus Naujienos“ ir Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“.    Teisėjavo   Donatas Baranauskas.  

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.