Antalieptės kaimo festivalis

Antalieptės kaimo festivalis

 

 

Kaip švenčia maži miesteliai? Kas vienija mažų miestelių žmones?Įsikūrę tarp žaliuojančių medžių, saugantys senąsias tradicijas. Kur žiemos baltos, o naktys tamsios. Kur daugiau išvyksta, negu sugrįžta. Ten viskas truputį kitaip. Laikas kitoks. Ir mes ten kitokie. Taip pasijauti dalyvaudamas Antalieptės miestelio festivalyje. Tradicinė dviejų dienų šventė, kuri sukviečia į Antalieptę jaunus ir gyvenimo mačiusius.  Aktyvi ir pilna įspūdžių diena. Miestelis dūzgia kaip avilys, o gal ir dar garsiau, nes į jį suvažiuoja Baikerių klubo dalyviai. Mielai praveža su vėjeliu visus norinčius! Seniūnas pasitinka visus ir kviečia pasivaišinti: katile garuoja kareiviška košė, Vasaknų dvaro gira atgaivina. O šalimais, puikiai sutvarkytame stadione,  pilnu tempu vyksta sporto varžybos.

Mažojo futbolo, krepšinio 3×3, tinklinio komandos rungtyniauja iš peties, nes nugalėtojų laukia apdovanojimai. Komandos nugalėtojos apdovanojamos Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „NEMUNAS“ taurėmis, medaliais, o pirmų vietų nugalėtojai dar ir Antalieptės kaimo bendruomenės piniginiais prizais.

Kas nenori sportuoti, kviečiami sudalyvauti „Lobio paieškose“ ir foto lenktynėse. Arba pasiplaukioti baidarėmis,  pasimaudyti, pasivaikščioti ir pasigrožėti puikiai tvarkomu miesteliu, gal net suskaičiuoti visus jame esančius lieptus… O vakare koncertas, su pasišokimais ir padainavimais. Šventės dalyvius nudžiugino vakaro svečias – grupė ,,Tau‘‘koncertas.

        Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.“ 

 

Antalieptės seniūnijos seniūnas Arvidas Saulius

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.