Telšiuose įvyko Šach Pongo turnyras

Šach Pongo  turnyras Telšiuose

Balandžio 2-ąją Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijoje Ryškėnų sporto klubo tarybos  iniciatyva buvo organizuojamas  Šach Pongo turnyras.  Šeštadienio rytą sportininkai rinkosi į gimnaziją, registravosi ir apšilinėjo . Kiekvienas turnyro dalyvis privalėjo dalyvauti šachmatų ir stalo teniso sporto šakose. Beveik  penkias  valandas trukusiame  turnyre netrūko emocijų, didelio palaikymo ir susidomėjimo. Pirmasis turnyras, kurio iniciatorius buvo šachmatų treneris Vytautas Gembutas, įvyko dar  1986 metais.

Pirmajame  stalo teniso varžybų etape nugalėtoju tapo mažeikiškis Andrius Kontenis, kuris laimėjo visus susitikimus(7 taškai). Antrąją vietą laimėjo  klaipėdietis Andrius Skersonas(5 taškai), o trečias liko Adolfas Končius(4,5 taško) iš Reivyčių seniūnijos..  Antrasis šachmatų žaidimo etapas  persikėlė į Telšių ,,Bočių“ bendrijos patalpas.  Šachmatų varžybose buvo žaidžiama 7 ratus, kiekvienam dalyviui partijai sužaisti skiriama po 5 minutes. Čia vėl nugalėtojo vardą iškovojo  Andrius Kontenis (6 taškai). Antrąją  vietą užėmė dabartinis rajono šachmatų čempionas Rolandas Kinčinas(6 taškai), O trečiuoju prizininku tapo Mažeikių šachmatų klubo ,,Matas“  vadovas Gintaras Paulauskas(5 taškai).   Veteranų grupėje prizinkais tapo  buvę šachmatų treneriai Julius Armalis , Vytautas Gembutas bei vyriausias turnyro dalyvis Romanas Mitkus. Jaunimo grupėje geriausius sportinius rezultatus parodė Vytautas Bertavičius, Edvinas Baltutis ir Tautvydas Daubaris.  Suvedus varžybų teisėjui Ričardui Valainiui abiejų sporto šakų rezultatus, nugalėtoju absoliučioje įskaitoje tapo mažeikiškis Andrius Kontenis(13 taškų),  antrąją vietą iškovojo Rolandas Kinčinas(9,5 taško, o trečią vietą pelnė Gintaras Paulauskas(9,5 taško).  Turnyro nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti atitinkamo laipsnio medaliais, taurėmis ir prizais.  Šach Pongo dalyviai dėkingi rėmėjams:  LKSKA ,,Nemunas“,  UAB ,, Autoarka“ direktoriui Kęstučiui Aušinskiui,  UAB ,,Džiugo kalnas“ vadovui Remigijui Juškai.  Dėkojame gimnazijos direktoriui Robertui Ežerskiui ir Telšių ,, Bočiai“ bendrijos pirmininkui  Kajetonui Šliogeriui  už puikių žaidimo sąlygų sudarymą.   Sportininkus pasveikino ir apdovanojo Ryškėnų sporto klubo pirmininkas Jonas Gaurylius ir palinkėjo kitais metais vėl susiburti jau į  2017 metų  Šach Pongo turnyrą.