Varžybos,  skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui pažymėti, Adutiškyje

 

Visi Lietuvos piliečiai nekantriai laukė Vasario 16 dienos, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio. Kiekvienas planavo šventiškai pasitikti šią datą. Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“ konferencijoje, kuri įvyko lapkričio mėnesį Kėdainiuose, buvo suplanuota organizuoti eilę sportinių renginių Adutiškio pagrindinės mokyklos sporto salėje. Vienas iš renginių įvyko vasario 17 dieną. Tai buvo Vilniaus regiono krepšinio 3 x 3 turnyras „100 dalyvių +“. Sportininkų amžius buvo neribojamas, dalyvavo ir jaunesni, ir vyresni sportininkai. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokytojas metodininkas Mindaugas Švereika atvyko į varžybas ne tik su jaunuolių komanda, bet ir su trimis merginų komandomis.  Varžybos prasidėjo 1000 val. iškilmingu atidarymu. Po trijų valandų įtemptos kovos prizines vietas iškovojo: III vietą Adutiškio užkardos krepšininkai Kęstutis Tarvydas, Egidijus Karklelis, Remigijus Nalivaika, Darius Jaksebaga, II vieta atiteko adutiškiečiams Alanui Galaliui, Mariui Kairiui, Argaudui Bieliniui, Ernestui Barisovui, I vietą iškovojo „Perkūno“ komanda – Ričardas Jarošas, Šarūnas Miklaševičius, Lukas Nalivaika, Žydrūnas Savlevičius.

Naudingiausiojo žaidėjo apdovanojimą iškovojo Ričardas Jarošas.

Merginų komandos vietas pasidalino taip: III vietą užėmė 2 komanda, II vietą  – 3 komanda, o nugalėjo 1 komanda. Komanda nugalėtoja buvo apdovanota taure, I-III vietas užėmę sportininkai diplomais ir medaliais.

Kitos krepšinio 3 x 3 varžybos vyks Adutiškio pagrindinės mokyklos sporto salėje vasario 24 dieną 1100 val. Varžysis dviejų amžiaus grupių mokiniai: 4-5 kl. ir 6-7-8 kl. Nugalėtojų ir prizininkų laukia medaliai ir diplomai. Kovo 10 dieną vyks svarsčio kilnojimo varžybos „100 pakėlimų“. Skirtingo amžiaus sportininkai rovimo veiksmu kels 8 kg, 12 kg, 16 kg, 24 kg ir 32 kg svarsčius. Laimės tas, kuris greičiau pakels svarstį 100 kartų.

Linkime sėkmės.

 

Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ tarybos narys, sporto klubo „Cirkliškis“ pirmininkas Josifas Jarošas

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.