Stalo tenisininkų kovos Kelmėje

Šių metų rugsėjo 25 dieną Kelmės sporto centro arenoje vyko tradicinės Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ reitinginės asmeninės stalo teniso pirmenybės, kuriose dalyvavo per 100 sportininkų iš įvairių šalies miestų ir rajonų. Stalo tenisininkai varžėsi dviejuose amžiaus grupėse, iki 50 metų ir virš 50 metų.

Iki 50 metų nugalėtoju tapo Mindaugas Steponkus iš Panevėžio, antras liko Aleksandras Chmelevskis iš Kauno, trečias Vilius Milvydas iš Klaipėdos. 50 plius amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Rolandas Navickas iš Šiaulių finale nugalėjęs Vilių Lukšą iš Kėdainių.

Trečias liko Ramūnas Vosgirdas iš Kauno. Turnyrą pravedė Kelmės stalo teniso klubas „TOPSAS“, pirmininkas Eugenijus Jafimovas. Prizus įsteigė LKSKA ,,NEMUNAS“.   Varžybų nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Kelmės savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jokubauskas

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.