Palukščio dvare varžėsi kaimo seniūnijos

                      Palukščio dvare varžėsi kaimo seniūnijos

 

Š.m. liepos 11d. Raseinių raj. Palukščio dvare vyko tradicinė kaimo seniūnijų sporto ir meno šventė. Atvyko dalyviai iš dvidešimt trijų rajonų ,kurie neišsigando karonoviruso . Iš viso 610 sporto ir kultūros puoselėtojų. Renginio metu buvo prisilaikoma visų saugumo priemonių dėl korono viruso .Programoje šaškės, šachmatai, virvės traukimas, krepšinis 3×3, tinklinis 3×3, svarsčio kilnojimas, smiginis ir meno saviveiklininkų pasirodymai.

Šventės atidaryme dalyvavo Lietuvos seimo narė Vida Ačienė ,Raseinių raj. Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Gintautas Balčaitis, LKSKA „Nemunas“ pirmininkas Kęstutis Levickis, Ukrinų kultūros namų meno saviveiklininkai iš Mažeikių raj.

Tinklinio 3×3 moterų varžybose nugalėjo Alytaus raj. „Ąžuolo“ komanda, antros Kauno raj. Cukrainės ir trečios ,Telšių raj. Ryškėnų komanda. Vyrų tarpe Nugalėjo Telšių raj. Ryškėnai, antri Raseinių raj. Giluva ir treti Kėdainių raj. Surviliškis.

 

Krepšinio 3×3 varžybose vyko  šešiose grupėse. Nugalėtojais tapo: Alytaus „Ąžuolas“ merginos ir Kėdainių Devynduonių,  Raseinių raj.Palūkščio , Raseinių raj. Bičiuliai ir dvejuose amžiaus grupėse nugalėjo Telšių raj. Ryškėnų vyrų komandos. 

 Smiginio varžytuvėse taikliausi  buvo Mindaugas Beržinskis iš Krakių seniūnijos ,Kėdainių raj., antras Tadas Pronskus iš Ryškėnų sen.Telšių raj. ir trečias Saulius Jagminas taip pat iš Ryškėnų.Moterų tarpe nugalėtoja tapo Jurgita Gladkienė Skėmių seniūnija, Radviliškio raj.,antra Reda Kačiauskaitė ,Surviliškis Kėdainių raj. ir trečią vietą iškovojo Ona Pilkauskienė iš Antazavės seniūnijos ,Zarasų raj.

 Prie šaškių lentų moterų grupėje nugalėjo Genovaitė Bukauskienė Alytaus raj., antra Ona Pilkauskienė iš Antazavės ,Zarasų raj. ir trečia Marijona Bajerčienė iš Alytaus raj. Vyrų grupėje po atkaklios kovos nugalėjo Algimantas Šemežys iš Pociūnėlių ,Radviliškio raj.antras Artūras Aleksandravičius iš Alytaus raj. ir trečias Diglys Juozas iš Akmenės.

Prie šachmatų lentų moterų tarpe nugalėtoja tapo Petraitienė Odeta,Alytaus raj.,antra Karsakaitė Kauno raj. ir trečia Skaiva Meškauskienė iš Anykščių raj. Vyrų tarpe nugalėjo linas Dijokas iš Joniškio raj.,antras Bartkus Donatas ir trečias valančius Albertas  abu iš Akmenės rajono.

 Gausus būrys sportininkų susirinko virvės traukimo sektoriuose. Nugalėjo Kuršėnų seniūnijos vyrai,antri Kulupėnų ir treti Dusetų seniūnijų sportininkai.

 Svarsčio kilnojimo varžybose vyrai rovė 24kg. svarstį ,o moterys 16kg.Nugalėjo Ugnė Tamoševičiūtė Šaukėnų seniūnija iš Kelmės raj. ir Gražvydas Arlauskas iš Velžio seniūnijos Panevėžio raj.

  Aktyviausiomis  savivaldybėmis pripažintos : Alytaus,Telšių,Raseinių ,Šiaulių,Radviliškio,Kėdainių. Aktyviausiomis seniūnijomis pripažintos  : Luksnėnų, Ryškėnų ,Ukrinų, Skėmių, Simno ir Ariogalos.

Dėkojame Ukrinų kultūros namų saviveiklininkų kolektyvui kuriame atstovavo pradedant močiutėmis ir baigiant moksleivėmis .Dėkojame Raseinių rajono Kultūros centro skyriaus Paliepių atlikėjams Kamilei Venclovaitei ir Elizai Aputytei vaidai Aputytei uš puikų dainavimą ,visi buvo sužavėti akardeono maestro Valdo Paulausko.

Dėkojame visai teisėjų kolegijai, savanoriams ir Palukščio dvaro šeimininkui Romui Rudzinskui už sudarytas puikias sąlygas  renginio pravedimui.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.“ 

Renginį viešino ArenaMedia. Renginio vedėjas Evaldas Martinka.

 

Video reportažas   https://www.facebook.com/arenahdbaltic/videos/621451315131503/?__so__=channel_tab&__rv__=latest_videos_card

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.