Sporto klubas ,,Salikalnis“, LKSKA ,,Nemunas“ kartu su Raudondvario kaimo bendruomene,
Pakalniškių seniūnijos sporto metodininku Vigantu Tarbūnu birželio 24 d.(penktadienį) prie
Raudondvario kultūros rūmų organizavo šeimų sporto šventę ,,Švęskime kartu“. Oras buvo labai
geras, todėl susirinkusieji buvo nusiteikę sportuoti, smagiai leisti laisvalaikį ir varžytis dėl įsteigtų
prizų. Atidarymo šventėje visus sveikino ir sėkmės linkėjo Raudondvario kaimo bendruomenės
pirmininkė Loreta Benaitienė, sporto klubo pirmininkė Genovaitė Kazlauskienė. Šventėje dalyvavo
suaugusieji, jaunimas, vaikai, šeimos iš Raudondvario, Pakalniškių, Šeduvos, Radviliškio,
Panevėžio, Kauno, Klaipėdos ir kitų miestų bei vietovių. Dalyvavo virš 90 žmonių. Šventės metu
vyko įvairios sporto varžybos: tinklinio, krepšinio 3X3, smiginio, svarsčio metimo, ir lankų
metimo. Tinklinio varžybose dalyvavo 6 mišrios komandos. Nugalėtojai paaiškėjo tik po atkaklios
kovos. I – ją vietą laimėjo „Butautai“, II vietą užėmė „Gabija“, o treti liko komanda
„Raudondvaris“. Krepšinio 3X3 varžybose dalyvavo 4 komandos. Nugalėjo komanda „Vitkų
šeima“, antrą vietą užėmė „Tarbūnai“ treti liko – „Svilainiai“. Šventės metu vyko lankų mėtymo
varžybos, kuriose dalyvavo suaugusieji, merginos, moterys ir vaikai. Nugalėtojais tapo: Deimantė
(vaikų gr.) Titas (jaunesniųjų gr.), Tomas ir Ingrida (suaugusių gr.).

Šventėje buvo surengtos svarsčio (16 kg.) metimo viena ranka į tolį varžybos.
Merginų tarpe svarstį toliausiai numetė Gabija, tik penkiais centimetrais atsiliko Deimantė, trečia
liko Agnė. Moterų tarpe nugalėjo Ingrida, II vietą užėmė Lina, o III vietą Genovaitė. Vaikinų tarpe
nugalėjo Nojus. Vyrų grupėje vyko ypač įnirtinga kova. Nugalėtoju tapo Tomas, antras liko
Rimvydas, trečias – Saulius.

Gausiausiai dalyvių sulaukė Smiginio rungtis. Taiklumą išbandė. 50 dalyvių.
Jaunuolių nugalėtoja tapo Liepa, surinkusi 102 taškus, antra vieta atiteko Deimantei, o trečias liko
Žilvinas. Suaugusių tarpe taikliausiai strėlytes mėtė Rimvydas (126 taškai). Vaikų tarpe
nugalėtojais tapo: Kamilė, Laurynas, Danas.

Smagiai laiką leisti galėjo ir nesportuojantys: klausėsi muzikos, stebėjo varžybas,
vaišinosi paruoštais valgiais, šaltaisiais gėrimais, ledais, saldumynais, bendravo tarpusavyje,
džiaugėsi ir gėrėjosi gamta. Labai smagu, kad šventėje aktyviai dalyvavo daug šeimų, kurie atvyko
su vaikais. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis įvairiais prizais, kuriuos