Dzūkijos šeimų sporto šventė

Gruodžio 11d. LKSKA „Nemunas“ ir SK „Ąžuolas“ organizavo  Dzūkijos šeimų sporto šventę. Joje dalyvavo 31 šeima.
Varžybų nugalėtojais didžiojoje jungtinėje estafetėje, kurią sudarė smiginis, žvejyba, boulingas, riedulys, lankų mėtymas,
futbolo įvarčio spyrimas nugalėtojais tapo Ivanauskų šeima. Antrąją vietą laimėjo Gegužių šeima, ir trečiąją vietą – jungtinė mamų komanda.

Sporto protmūšyje trečią vietą užėmė Monkelių šeima, antrą – Bernatavičių šeima ir pirmąją vietą iškovojo Andriuškevičių šeima. Greitųjų estafečių rungtyse greičiausi buvo komanda „Miksas“, antri – Noreikų šeima, trečiąją vietą laimėjo sesutės Ražanauskaitės.
Dėkojame LKSKA „Nemunas“ už paramą organizuojant šeimų sporto šventę.

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis