Bendruomeniškumo skatinantis renginys „Raudondvaris 2018“

Š.m. rugpjūčio25-26 dienomis Raudondvaryje ,Vilniaus rajone žirginio sporto klubo „Civinskų žirgai“ vyko tradicinės žirgų konkūrų varžytuvės. Per dvi varžybų dienas buvo varžomasi šešiuose konkuruose,kuriuose buvo startuojama 102 kartus.

Pirmame konkūre megėjų grupėje  -kliūčių aukštis -95cm.nugalėjo Ieva Grosmonaitė su žirgu Wega iš Vilniaus raj. Kliučių aukštis 110cm. megėjų grupėje nugalėjo Viktorija Volungėnaitė su žirgu  Chelsea –S.

Antrame konkūre megėjų grupėje  – kliūčių aukštis 85 cm ir kliūčių aukštis 90cm.  abu kartus laimėjo Jūratė Civinskaitė su žirgu Fobas ir su žirgu Pedras C. Kliūčių aukštį kilstelėjus  100cm. nugalėjo Jūratė Masiulytė Katakinė su žirgu Chan Chan.

Trečiame konkūre ,pradedantys mėgėjai –kliūčių aukštis 60cm. nugalėjo Aleksandra Livsic su žirgu West point S.

Ketvirtame konkūre su  persirengimu  pirmoje ir antroje grupėje vėl nenugalima buvo Jūratė Civinskaitė su žirgais Fobu ir Pedro C.trečioje grupėje, kur  kliūčių aukštis 115 cm. nugalėjo Raimondas Augustis su žirgu Faina iš Šiaulių raj.

Penktame konkūre –dviejų fazių konkūre nugalėjo Jūratė Butkuvienė su žirgu  Donžuana .

Šeštame konkūre  -atvira klasė nugalėjo Vanessa Herbst su žirgu Endis.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti LKSKA „Nemunas“ atminimo prizais ir medaliais ir rėmėjų dovanomis.

Po varžytuvių vyko varžybų dalyviams , treneriams,teisėjų kolegijai ,aikštės darbuotojams ir grumams vakaronė – vakarienė. Vakaronės metu koncertavo Miglė Žaliukaitė –Limantas mecosopranas,raitelė megėja iš JAV,  Monika Vasiliauskaitė-Valstybinio simfoninio orkestro smuikininkė – raitelė megėja .Visi bendruomeniškumo šventės dalyviai galėjo apžiūrėti Kęstučio Krasnicko dailės paroda. Vakaronė dalyviai sveikino Vincą Civinską 75 metų Jubiliejaus proga. Tai Lietuvos žirginio sporto legenda, nusipelnęs treneris, daugkartinis Lietuvos  čempionas, sporto meistras , žirginio sporto puoselėtojas. Visa Civinskų šeima yra puikiai žinoma Lietuvos sporto megėjams.

Šio renginio remėjas Žemės ūkio ministerija ,LKSKA „Nemunas“ ir kiti remėjai.