Aukštaitijos zonos krepšinio 3×3 varžybos vyko Adutiškio pagrindinėje mokykloje

Krepšinio 3×3 varžybos

Gegužės 13 dieną Adutiškio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ Aukštaitijos zonos krepšinio 3×3 varžybos. Varžybose dalyvavo  sportininkai dviejų amžiaus grupių:  6-7 klasių mokiniai ir jaunuoliai, kurių amžius neribojamas. Vaikų grupėje laimėjo komanda „Plėšrūnai“.  Tai Adutiškio pagrindinės mokyklos mokiniai: Dovydas Vežanas, Dominykas Stunžėnas, Arnas Maslianikas, Eimantas Vaitekėnas.

Jaunuolių grupėje laimėjo komanda „Raudoni“, kuriai atstovavo Alanas Galalis, Laurynas  Krickas, Mantas Cyninas.

Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos prizais ir diplomais., o prizinių vietų sportininkai medaliais.

Baudų metimų konkurse laimėjo Rimvydas Martinkaitis, o tritaškių metime  Rokas Jakubėnas