„101 setas“

Kovo 29 – 30 dienomis, Paįstryje vyko atviras sporto klubo „Ąžuolynas“ stalo teniso turnyras „101 setas“, Lietuvos šimtmečio turnyro tęsinys.Paįstrio seniūnijos ir Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos stalo tenisininkai atrankinėse varžybose išsiaiškino kas dalyvaus finalinėse varžybose, kartu su užsiregistravusiais sportininkais iš kitų seniūnijų kovo 30 dieną. Finale kovos iki trijų pergalių vyko rato sistema. Merginų tarpe nugalėjo paįstrietė Goda Šilingytė. Jaunimo grupėje stipriausias buvo gimnazijos tenisininkas Simonas Pažemeckas. Vyrų tarpe nugalėjo Ramygalos seniūnijos sportininkas Deividas Vaitiekaitis. Senjorų grupėje nugalėjo taip pat ramygalietis Saulius Jurgaitis. Atkakliausios kovos vyko elito arba absoliučioje grupėje, kurioje varžėsi visų grupių geriausieji. Nugalėjo S. Jurgaitis, antras liko jaunimo čempionas S. Pažemeckas, trečias vyrų grupės prizininkas Marius Pagareckas.