LKSKA “Nemunas “  2020m. RENGINIŲ PLANAS 

                                     LKSKA “Nemunas “                                                                                       

                                                      2020m. RENGINIŲ PLANAS 

 

Eil 

Nr.

Renginio pavadinimas Data     Renginio vieta          Dalyvių skaičius
  1 Tradicinės Respublikinės ristūnų žirgų lenktynės „Sartai 2019“ 02.01 Dusetos, Zarasų raj. 50 žirgų
2 Tradicinis  krepšinio turnyras  Nepriklausomybės dienos  pažymėjimui 02.07-08 Čiobiškis ,Širvintų raj.   120
3. Žiemos  šventė “Mindūnai 2020” 02.22 Mindūnai,Molėtų raj. 300
4. LKSKA “Nemunas “šachmatų  varžytuvės         04.25-26 Palanga 70
5. Lietuvos kaimo  bendruomenių poledinės žūklės  varžytuvės 02.29 Dusetos, Zarasų raj.   100
6. Sunkiosios atletikos varžytuvės   03.07-08 Telšiai 60
7. Stalo teniso varžytuvės skirtos  03.14 Antazavė 70
8. LKSKA “Nemunas” šaškių varžytuvės 03.14 Alytus  100
9. Jaunųjų Tinklinio talent ų varžytuvės 04.18 Rietavas 80
10.                                       Stalo teniso turnyras “ 101 setas “ 03.22 Paįstrys 30
11. Kaimo bendruomenių sporto ir meno šventė 03.27 Alksnupiai 80
12 LKSKA “Nemunas” XXVII tinklinio turnyras 03.28-29 Anykščiai   160
13. Kaimo bendruomenių sporto ir meno šventė   04.25 Alanta 150
14. Svarsčio kilnojimo varžytuvės “Degaičiai 2020” 04.25   Degaičiai 50
15 Ištvermės jojimo varžytuvės 05.09 Jovariškės 40
16. Aukštaitijos regiono svarsčio kilnojimo varžytuvės 05.12 Adutiškis 60
17.  Lengvosios atletikos stūmimo rungčių varžytuvės 04.30 Rokiškis 150
18. Aukštaitijos regiono  šeimų sporto šventė 05.16 Anykščiai 100
19                    . Lietuvos ūkininkų šeimų sporto ir meno šventė 05.28-30 Palanga 60
20 Moto kroso varžytuvės LKSKA “Nemunas” prizams laimėti 06.07 Kėdainiai 100
21 Pliažo tinklinio varžybos Simnas 2020” 06.06-07 Simnas 80
22. Lietuvos kaimo globos namų auklėtinių kartingų varžytuvės 06.06  Dvarčionys 200
23. Motokroso varžytuvės Tėvo dienai pažymėti  05.10 Tytuvėnai 70
24. Virvės traukimo festivalis 06.05. Kėdainiai 400
25.   Šaškių ir šachmatų sporto šventė   06.07 Butrimonys 120
26. Žemdirbių ir kaimo bendruomenių  festivalis 06.08 Kirnaičiai, Joniškio raj. 250
27. Žemaitijos regiono sporto ir meno šventė  07.05 Ryškėnai, Telšių raj. 120
28 Lietuvos kaimo seniūnijų sporto ir meno šventė 07.11-12  Naisiai , Šiaulių raj. 1500
29. Kaimo bendruomenių šventė “Paliepiai 2020” 07.18 Paliepiai 80
30. LKSKA “Nemunas šachmatų turnyras 07. 19 Tytuvėnai 60
31. Dzūkijos kaimo bendruomenių sporto ir meno šventė 07.25 Luksnėnai 150
32.   Aukštaitijos kaimo bendruomenių sporto ir meno šventė 08.08 Antalieptė 150
33.   Kaimo bendruomenių šventė “Ryškėnai 2020” 08.25 Ryškėnai, Telšių raj. 200
34. Žirgų konkūrų LKSKA “Nemunas “ Taurės varžytuvės 08.29-30 Raudondvaris , Viniaus raj. 50
35 Vidurio Lietuvos kaimo bendruomenių sporto šventė   09.12 Palukštys ,Raseinių raj. 150
36 Žemaitukų žirgų orentacinės varžytuvės 09.26 Kurtuvėnai, Šiaulių raj. 30
37 LKSKA “Nemunas” stalo teniso varžytuvės  09.27 Kelmė 90
38. Sunkiosios atletikos moksleivių varžytuvės 10.03 Plungė  40
39. Pagarbos bėgimas  partizanų keliais 10.10   Šimonių giria 150
40 Šeimų varžytuvės “ Judri ir sportiška šeima” 10.17 Rietavas 60
41 Tinklinio turnyras “Cukrainis 2020” 10.17 Kaunas 80
42. LKSKA “Nemunas” rudens krosas  10.17 Domantai 300
43 Dzūkijos ir  Suvalkijos ūkinikų šeimų varžytuvės 10.24 Simnas 60
44. LKSKA “Nemunas” metinė konferencija 11.13 Ukmergė 100
45 Kaimo bendruomenių  šeimų sporto šventė “Salikalnis 2020”                                                         11.14 Šeduva,Raudondvaris 120
46 Aukštaitijos region senjorų tinklinio turnyras “Paįstrys 2020”   12.05 Paįstrys , Panevėžio raj.   120
47   Aukštaitijos regiono  Naujametinis šaškių turnyras 12.13 Dusetos 50

 

       Planas patvirtintas 2019.11.08  LKSKA “Nemunas ‘metinėje konferencijoje.

          Visi šie renginiai finansuojami  Lietuvos švietimo mokslo ir sporto ministerijos  sporto fondo lėšomis.