VIRVĖS TRAUKIMO FESTIVALIO NUOSTATAI

 

VIRVĖS TRAUKIMO FESTIVALIO NUOSTATAI

  1. TIKSLAS

Festivalio tikslas – skatinti vaikus, jaunimą aktyviai dalyvauti sportinėje veikloje, turiningai ir linksmai praleisti laisvalaikį, bendradarbiauti bei dalintis patirtimi su šalies rajonų ir miestų priešmokyklinėmis ir bendrojo ugdymo mokymo įstaigomis, įtraukti į sportinę- varžybinę veiklą bendruomenes, vaikų ir jaunimo tėvelius.

Populiarinti virvės traukimo sporto šaką, išaiškinti aktyviausias Lietuvos priešmokyklinių ugdymo įstaigų,bendrojo ugdymoįstaigų,bei pajėgiausias suaugusiųjų virvės traukimo komandas.

  1. VIETA IR LAIKAS

2022 m. spalio 1d. 11.00 val. P. Širvio parkas Dusetos, Zarasų rajonas Lietuva;

Priešmokyklinių ir bendrojo ugdymo įstaigų komandų atvykimas  iki 10.30 val.

III. DALYVIAI, KOMANDŲ SUDĖTIS

Virvės festivalio varžytuvės vykdomos pagal šias grupes .

Priešmokyklinių ugdymo įstaigų-komandos mišrios, pradinių klasių –komandos mišrios.

5-6 klasių, 7-8 klasių,9 – klasių, 10 – klasių,11- klasių, 12- klasių komandų sudėtis 3 berniukai ir 3 mergaitės.

  1. PROGRAMA, VARŽYBŲ SĄLYGOS

Bendra visų virvės traukimo komandų rikiuotė, atidarymas. Svečių palinkėjimai turnyro dalyviams. Teisėjų ir komandų vadovų pasitarimas.Varžybos vyks lauke, ant žolės.Dalyviai dėvi tvarkinga sportine apranga,priešmokyklinio ugdymo  bendrojo lavinimo mokymo įstaigų, komandų dalyviams negalima avalynė – futbolo bateliais su grifais.

Komanda atvykusi į festivalį organizatoriams pateikia laisvos formos paraišką su komandos pavadinimu, komandų dalyvių vardais ir pavardėmis. Paraišką privalo būti vizuotaįstaigos, organizacijos vadovo, gydytojo – kad dalyvis sveikas ir gali dalyvauti renginyje.

  1. DALYVAVIMO SĄLYGOS

Komanda atvykusi į festivalį organizatoriams pateikia laisvos formos paraišką su komandos pavadinimu, komandų dalyvių vardais ir pavardėmis, vadovo vardu ir pavarde. Paraišką privalo būti vizuota įstaigos, organizacijos vadovo, gydytojo – kad dalyvis sveikas ir gali dalyvauti renginyje.

Varžybų organizavimo, maitinimo ir kitas išlaidas apmoka Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija ,,Nemunas“.

 Apie dalyvavimą pranešti iki rugsėjo 27d. nurodant komandos pavadinimą ir amžiaus grupę iki 2022 m.  el. p. sknemunas@gmail.com;

  1. VARŽYBŲ ORGANIZATORIAI

Festivalį organizuoja Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija ,,Nemunas“ ir Dusetų sporto klubas „Ainiai „Festivalio varžytuvių vykdymo sistema bus paskelbta varžybų vietoje, žinant dalyvaujančių komandų skaičių.

 VII. NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAS

Visų grupių komandų nugalėtojų ir prizininkų sportininkai apdovanojamos LKSKA „Nemunas“ medaliais ir taurėmis.

VIII. INFORMACIJA

Dėl informacijos kreiptis į Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociaciją „Nemunas“ tel. 8 65646590 LKSKA „Nemunas“ pirminikas, Eugenijus Deksnys 865640438.

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.