Tarptautinis krepšinio turnyras Ukmergė 2015

N U O S T A T A I

1)   Tikslas ir uždaviniai

Populiarinti krepšinį veteranų tarpe, skatinti tarpusavio bendravimą.

2)   Vykdymo laikas ir tvarka

Turnyras vykdomas 2015 m gruodžio mėn. varžybos  įvyks š. m. gruodžio mėn. 12-13 d. Ukmergėje.                                                                                                                                                 Komandų  atvykimas š.m. gruodžio 12 d. į Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje, adresu: Kauno g. 108, Ukmergė.

Oficiali turnyro pradžia 10:00.

Kadangi turnyre dalyvauja 6 vyrų ir 4 moterų komandos, tai priimta varžybų vykdymo tvarka tokia:

I  etapas  – pogrupio rungtynės (gruodžio 12 d.). Vyrų ir moterų komandos žaidžia tarpusavyje 1 rato sistema  (galimas tikslinimas, pasikeitus komandų skaičiui).

1. Už pergalę komandai skiriami 2 taškai, už pralaimėjimą 1 taškas.
  2. Dviem ir daugiau komandų surinkus vienodą taškų skaičių, pirmenybė teikiama komandai, turinčiai didesnį: a)  tarpusavio rungtynėse iškovotą pergalių skaičių,  b)  tarpusavio rungtynėse įmestų ir praleistų taškų skirtumą,  c)  didesnį tarpusavio rungtynėse įmestų taškų skaičių ( tarp trijų ir daugiau komandų),  d)  įmestų ir praleistų taškų skirtumą visose rungtynėse, e)  įmestų visose rungtynėse taškų skaičių.
  3. Pirmą ir antrą vietą pogrupyje užėmusios komandos (vyrų ir moterų), žaidžia finale, trečią ir ketvirtą vietą užėmusios komandos žaidžia, mažajame finale.

II  etapas – finalai ( gruodžio 13 d.).

1. Mažasis finalas.  Žaidžia 3 – 4 vietas pogrupyje užėmusios moterų ir  3 – 4 vietas pogrupyje užėmusios vyrų  komandos.
  2. Snaiperės ir snaiperio konkursai (konkursų nuostatai pateikiami atskirai).
  3. Finalas.  Žaidžia 1 –  2 vietas  pogrupyje užėmusios moterų ir 1 – 2  vietas pogrupyje užėmusios vyrų  komandos.

Rungtynių taisyklės

1. Pogrupio – vyrų ir moterų varžybos žaidžiamos:  2 kėliniai  po 10 min. nestabdomo laiko, pertrauka tarp kėlinių 3 min. Rungtynių metu galimos 2 minutinės pertraukėlės ( pertraukėlės metu laikas stabdomas).
  2. Finalai –  vyrų ir moterų varžybos žaidžiamos:  2 kėliniai po 10 min. stabdomo laiko, pertrauka tarp kėlinių 3 min. Rungtynių metu galimos 2 minutinės pertraukėlės (pertraukėlės metu laikas stabdomas).
  3. Visos kitos taisyklės, pagal FIBA.

Turnyras vyks Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje (pagal poreikį ir Šilo m-klos sporto salėje)

3)        Dalyviai

Į turnyrą „Ukmergė 2015“ kviečiama dalyvauti 6 vyrų (+45) (leisti 2 žaidėjams +40)  ir 4 moterų (+40 (leisti 2 žaidėjoms  +35)) komandas.  Neleidžiama dalyvauti Lietuvos aukščiausiųjų lygų čempionatuose rungtyniaujantiems žaidėjams ir žaidėjoms.

Turnyre  dalyvauja 10 komandų: 4 moterų, 6 vyrų.

Komandos  sudėtis iki 10 dalyvių. Paraiškas siųsti el. paštu  rima.boskeviciene@gmail.com iki gruodžio 5 d.

4)     Vykdymo sąlygos

Kelionės ir nakvynės išlaidas apmoka klubai arba patys sportininkai.

Apgyvendinimas siūlomas Taujėnų dvaro svečių namuose 14 €/žmogui.

(adresas: Taujėnai, Ukmergės r.).

Startinis turnyro mokestis – 150 € moterų komandoms ir 200 € vyrų komandoms.

5)      Aprūpinimas ir apdovanojimas

Turnyrą organizuoja Lietuvos kaimo  sporto ir kultūros asociacija “NEMUNAS” valdyba ir Ukmergės moterų krepšinio klubas. Vyrų ir moterų komandos, laimėjusios pirmąsias  3 vietas apdovanojamos prizais, komandų dalyviai – medaliais.

6)       Reikalavimai komandoms ir jų vadovams

Komandos privalo rungtynių metu vilkėti tvarkingomis, vienodos spalvos trumpomis aprangomis su numeriais.  Komandų vadovai atsako už žaidėjų fizinę būklę ir sveikatos stovį. Turnyro organizatoriai neatsako už žaidėjų fizinę būklę, sveikatos sutrikimus žaidimo turnyre metu.

Smulkesnė informacija:  Ukmergės moterų krepšinio klubas, Rima Boškevičienė tel. 865653117.  el. paštas rima.boskeviciene@gmail.com